رفتن به بالا
  • Sunday - 19 June 2016 - 12:55
  • کد خبر : ۳۹۴۵۷

لینک کوتاه:
معاون اول قوه قضائیه خبر داد

دریافت حقوق‌های نجومی قطعا خلاف عدالت است/گزارش مقدماتی سازمان بازرسی آماده شد

معاون اول قوه قضائیه از آماده شدن گزارش مقدمات سازمان بازرسی در خصوص حقوق‌های نجومی و چند ده میلیونی برخی مدیران خبر داد و گفت: این گزارش طی هفته جاری و یا هفته آینده اعلام می‌شود                                       […]

به گزارش هزار نیوز ؛

معاون اول قوه قضائیه از آماده شدن گزارش مقدمات سازمان بازرسی در خصوص حقوق‌های نجومی و چند ده میلیونی برخی مدیران خبر داد و گفت: این گزارش طی هفته جاری و یا هفته آینده اعلام می‌شود

                                                    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلین محسنی‌اژه‌ای در نشست خبری به منظور تبیین هفته قوه قضائیه به موضوع حقوق‌های چند ده میلیونی و نجومی مدیران در دستگاه‌های مختلف اشاره کرد و گفت: در این مسئله دستگاه‌های دولتی و سازمان بازرسی وارد شدند و متاسفانه حقوق‌های غیرمتعارف و چند ده میلیونی برخی مدیران مسلما خلاف عدل است.

وی با بیان اینکه افراد در ازای کاری که انجام می‌دهند باید دریافتی داشته باشند گفت: ما نیز قبول داریم که ممکن است دریافتی یک فرد متخصص با فرد غیرمتخصص تفاوت داشته باشد و این اشکالی ندارد اما همان کار تخصصی نیز از لحاظ کمی و کیفی ارزشی دارد و نمی‌توان بدون محاسبه و رعایت عدل هرچقدر خواستیم به خودمان اختصاص دهیم و از روزنه‌های قانونی برای این کار استفاده کنیم زیرا این امر خلاف عدل و عدالت اجتماعی است.

وی اضافه کرد: در همین ارتباط به سازمان بازرسی کل کشور دستور داده شد تا در مرحله اول تحقیق کند و ببیند چه کسانی این رقم‌ها را دریافت کردند؟ چقدر گرفتند؟ و با چه توجیهی دریافت کرده‌اند؟ در حال حاضر سازمان بازرسی کل کشور گزارش مقدماتی آن را آماده کرده و احتمالا طی هفته جاری و یا هفته اینده ارائه می‌شود.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه