رفتن به بالا
  • Monday - 20 June 2016 - 09:25
  • کد خبر : ۳۹۴۹۹
139503310211076787955514

لینک کوتاه:
یورو ۲۰۱۶ - فرانسه

دشان: هدف‌مان صعود به عنوان تیم اول بود که محقق شد/ می‌دانم که بهتر از این می‌توانیم بازی کنیم

سرمربی تیم ملی فرانسه پس از تساوی تیمش برابر سوئیس گفت که او و مردانش به هدف‌شان رسیده‌اند هرچند به دلچسب نبودن بازی شاگردانش هم اذعان داشت.                                                     اخبار هزار […]

به گزارش هزار نیوز ؛

سرمربی تیم ملی فرانسه پس از تساوی تیمش برابر سوئیس گفت که او و مردانش به هدف‌شان رسیده‌اند هرچند به دلچسب نبودن بازی شاگردانش هم اذعان داشت.

                                                    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛ دیدیه دشان در پایان تساوی بدون گل تیمش برابر سوئیس در‌ آخرین دور از بازی‌های مرحله گروهی یورو 2016 که فرانسه را با هفت امتیاز و به عنوان تیم اول گروه A به مرحله یک هشتم نهایی فرستاد، در واکنش به انتقاداتی که از بازی نه چندان دلچسب تیم او صورت گرفت، اظهار داشت: هدف ما تثبیت جایگاه‌‌‌مان در رده نخست جدول بود که حاصل شد. ما موقعیت‌هایی برای زدن گل داشتیم. دو بار توپ‌های‌مان به تیر افقی دروازه خوردند. ما آمده بودیم تا به عنوان صدرنشین صعود کنیم و این کار را هم کردیم پس هدف‌مان محقق شده است.

دشان افزود: سوئیس از نظر فنی تیم خوبی است و اما خطرناک‌ترین موقعیت‌های بازی را ما خلق کردیم که اگر دقت بازیکنان‌مان بیشتر بود می‌توانستیم بازی را ببریم. از نظر کنترل بازی، ما باید بهتر کار می‌کردیم تا اینقدر مجبور به دفاع نشویم. همه ما از جمله بازیکنان امیدواریم که در بازی بعدی عملکردی بهتری داشته باشیم. من سایر بازی‌های جام را هم نگاه می‌کنم و دیده‌ام که تنها برخی از تیم‌ها کاملاً بر بازی مسلط بوده‌اند. من کور نیستم و درک می‌کنم که می‌توانیم بهتر از این بازی کنیم. حالا باید برای دور دوم بازی‌ها آماده شویم. من باید یکسری تصمیمات بگیرم که برخی از‌ آنها واقعاً سخت خواهند بود.

سرمربی خروس‌ها در پایان گفت: امشب آن بازیکنانی که در دو بازی اول به میدان نرفته بودند فرصت بازی به دست آوردند و با خودشان به تیم نشاط آوردند. بلایس متویدی و دیمیتری پایت را در ترکیب اصلی قرار ندادیم چون آنها خسته بودند.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه