رفتن به بالا
  • Tuesday - 28 June 2016 - 08:45
  • کد خبر : ۳۹۹۱۹
139504071555054268015474

لینک کوتاه:
اسماعیلی:

دولت مدیران دریافت‌کننده حقوقهای نجومی را شناسایی و به دستگاه قضا معرفی کند

نایب‌رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام آمادگی پارلمان برای کمک به دولت در شناسایی و معرفی مدیران دریافت‌کننده حقوقهای نجومی گفت: دولت مدیران دریافت‌کننده حقوقهای نجومی را شناسایی و به دستگاه قضا معرفی کند.                                   […]

به گزارش هزار نیوز ؛

نایب‌رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام آمادگی پارلمان برای کمک به دولت در شناسایی و معرفی مدیران دریافت‌کننده حقوقهای نجومی گفت: دولت مدیران دریافت‌کننده حقوقهای نجومی را شناسایی و به دستگاه قضا معرفی کند.

                                                 اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛داریوش اسماعیلی نایب‌رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با انتقاد از دریافت حقوقهای نجومی از سوی برخی مدیران دولتی، گفت: دولت باید اسامی این مدیران را در قالب فهرستی تهیه و آن را به دستگاه قضایی معرفی کند.

وی با تأکید بر اینکه شناسایی مدیران دریافت‌کننده حقوقهای نجومی از سوی دولت موجب دلگرمی مردم به برخورد با مفاسد اقتصادی از سوی دولت می‌شود، افزود: اغلب مدیران در دستگاه‌های دولتی و خصوصی پاکدست هستند، اما تعداد اندکی از مدیرانی که حقوقهای کلان دریافت کرده‌اند باید سریعتر شناسایی و با آنها برخورد شود تا سبب بی‌اعتمادی مردم به نظام و دولت نشود.

نماینده مردم سروستان در مجلس همچنین، تصریح کرد: پرداختهای نجومی به مدیران دولتی اصلاً نباید اتفاق می‌افتاد، اما با شرایط موجود باید با آنها برخورد شود تا مدیران نیز بدانند که قوه قضاییه و دیگر نهادهای کشور بر عملکرد آنها نظارت دارند.

اسماعیلی ضمن درخواست از دولت برای عزل مدیران دریافت‌کننده حقوقهای نجومی، اظهار کرد: مجلس آمادگی دارد تا برای شناسایی مدیران دریافت‌کننده حقوقهای نجومی با دولت همکاری و هماهنگیهای لازم را داشته باشد.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه