رفتن به بالا
  • Sunday - 19 June 2016 - 10:05
  • کد خبر : ۳۹۴۰۳
139307141144545293789354

لینک کوتاه:
در تماس تلفنی

روحانی برای نخست وزیر پاکستان آرزوی سلامتی کرد

رئیس‌جمهور در تماس تلفنی با نخست وزیر پاکستان که بعد از یک عمل جراحی دوره نقاهت خود را طی می‌کند، برای وی آرزوی سلامتی کرد.                                                       اخبار هزار نیوز  را […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس‌جمهور در تماس تلفنی با نخست وزیر پاکستان که بعد از یک عمل جراحی دوره نقاهت خود را طی می‌کند، برای وی آرزوی سلامتی کرد.

                                                      اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در تماس تلفنی با نخست وزیر پاکستان که بعد از یک عمل جراحی دوره نقاهت خود را طی می‌کند، برای وی آرزوی سلامتی کرد.

وی در این تماس تلفنی که عصر شنبه انجام شد، گفت: از اینکه عمل جراحی موفقیت آمیزی داشتید و دوره نقاهت را سپری می‌کنید،  بسیار خرسندیم.

رئیس‌جمهور،  پاکستان را کشور همسایه، دوست و برادر جمهوری اسلامی ایران دانست و تصریح کرد: روابط تهران – اسلام آباد در سایه حکمت و خردورزی شما تعمیق و استحکام یافته است. دو ملت ایران و پاکستان در کنار یکدیگر دارای منافع مشترک در منطقه هستند و این برادری و دوستی، پیوسته در حال تقویت است.

نخست وزیر پاکستان نیز در این تماس تلفنی ضمن قدردانی از این تماس، اظهارداشت: اطمینان می‌دهم که پاکستان در کنار ایران ایستاده است و ما آماده همکاری‌های گسترده هستیم.

محمد نواز شریف با بیان بهترین آرزوها برای دولت و ملت ایران، گفت : ایران را خانه دوم خود می‌دانم و اسلام آباد آماده همکاری با تهران در همه زمینه‌های مورد علاقه است.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه