رفتن به بالا
  • Wednesday - 15 June 2016 - 10:26
  • کد خبر : ۳۹۱۰۹
139503261002239937925234

لینک کوتاه:
بازیکنان حریف ذهنیت کوچکی دارند

رونالدو: ایسلندی‌ها طوری خوشحالی می‌کردند که فکر کردم قهرمان یورو شده‌اند

کاپیتان تیم ملی پرتغال رویکرد بازیکنان حریف تیمش در آخرین شب از دور نخست بازی‌های مرحله گروهی یورو ۲۰۱۶ را زیر سؤال برد و آنها را به ارائه بازی کاملاً تدافعی متهم کرد.                                             […]

به گزارش هزار نیوز ؛

کاپیتان تیم ملی پرتغال رویکرد بازیکنان حریف تیمش در آخرین شب از دور نخست بازی‌های مرحله گروهی یورو ۲۰۱۶ را زیر سؤال برد و آنها را به ارائه بازی کاملاً تدافعی متهم کرد.

                                                    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛ کریستیانو رونالدو پس از تساوی یک بر یک پرتغال برابر ایسلند در آخرین بازی دور نخست مرحله گروهی یورو 2016 تاکتیک‌های دفاعی ایسلند و خوشحالی مفرط بازیکنان این تیم را در پایان زیر سوال برد.

ایسلند که کوچکترین کشور حاضر در میان کشورهای صعود کننده به یورو 2016 محسوب می‌شود، شب گذشته اولین گل و اولین امتیاز تاریخش در یک تورنمنت بین‌المللی بزرگ را ثبت کرد و به همین دلیل بازیکنان این تیم بسیار خوشحال بودند.

رونالدو پس از بازی به میرر گفت: آنطور که ایسلندی‌ها خوشحالی می‌کردند، فکر می‌کردم که آنها قهرمان یورو شده‌اند. باور نکردنی بود. به نظرم زمانی که آنها تلاشی برای فوتبال بازی کردن نمی‌کنند و فقط دفاع می‌کنند، نشان می‌دهند که ذهنیت کوچکی دارند و در این رقابت‌ها هم هیچ کار خاصی انجام نخواهند.

رونالدو در ادامه تأکید کرد که تیم ملی کشورش در ادامه رقابت‌ها پیشرفت خواهد کرد و البته اعتراف کرد از بازی سراسر دفاعی ایسلند ناراحت شده است.

وی ادامه داد: نتیجه کمی مأیوس کننده بودو ما برای بردن این بازی سخت تلاش کردیم اما ایسلند هیچ کاری انجام نداد. آنها یک گل زدند و در طول 90 دقیقه یکی دو موقعیت داشت و به جز آن تمام بازیکنانش را در خط دفاعش گذاشته بود. آنها اتوبوس را در دروازه‌شان پارک کرده بودند. پس سخت است زمانی که یک تیم تلاش نمی‌کند و پرتغال مدام باید برای فوتبال بازی کردن و بردن بازی تلاش کند.

مهاجم رئال‌مادرید در پایان تأکید کرد: این شروع برای ما ناامید کننده بود اما این تنها اول راه است و نگران چیزی نیستیم. اگر شما بازی‌های اسپانیا و فرانسه که قویترین تیم‌های تورنمنت هستند را هم دیده باشید، متوجه شده‌اید که آنها هم کار سختی برای بردن بازی‌هایشان داشتند. ما 100 درصد مطمئنیم که بازی بعدی‌‌مان را می‌بریم. در این بازی باید سه امتیاز را می‌گرفتیم اما مشکلی نیست. ایسلند فقط دفاع کرد و با ضدحمله و خوش‌شانس به چیزی که می‌خواست رسید.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه