رفتن به بالا
  • Thursday - 30 June 2016 - 10:08
  • کد خبر : ۴۰۰۴۹
139504051002322247996664

لینک کوتاه:
یورو ۲۰۱۶ - فرانسه

سانتوس: شانس صعود پرتغال و لهستان مساوی است/ حضور رونالدو در میدان سرنوشت بازی را تعیین نمی‌کند

سرمربی تیم ملی پرتغالی شانس صعود شاگردانش و تیم ملی لهستان از اولین بازی مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های اروپا را برابر دانست.            اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار نیوز؛ فرناندو سانتوس در کنفرانس خبری پیش از مصاف تیم‌های ملی پرتغال و لهستان در مرحله […]

به گزارش هزار نیوز ؛

سرمربی تیم ملی پرتغالی شانس صعود شاگردانش و تیم ملی لهستان از اولین بازی مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های اروپا را برابر دانست.

           اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛ فرناندو سانتوس در کنفرانس خبری پیش از مصاف تیم‌های ملی پرتغال و لهستان در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2016، درباره کریستیانو رونالدو و اهمیت او برای تیمش اظهار داشت: همه =درباره رونالدو حرف می‌زنند و این دلیل دارد. چرا همه درباره او حرف می‌زنند؟ به این دلیل که او بازیکنی حیرت‌آور است و مردم هم دوست دارند درباره بازیکنان حیرت‌آور صحبت کنند. اینجا در فرانسه صدها بازیکن هستند و ما درباره آنها حرف نمی‌زنیم اما صحبت کردن درباره کریستیانو رونالدو، روبرت لواندوفسکی، مانوئل نویر و … عادی است.

وی افزود: من 23 بازیکن بسیار آماده در تیمم دارم و دو بازیکنم هم مصدوم هستند. با این حال همه آنها با انگیزه هستند و می‌دانند دنبال چه چیزی هستند و می‌خواهند برنده باشند. در این مقطه از بازی‌‌ها داشتن بازیکنان با استعداد و تکنیکی هم یک امتیاز اضافی است اما تورنمنت‌ را تیم می‌برد نه یک بازیکن. تیم من هم در تلاش است که این کار را انجام دهد. بازیکنان من بسیار شجاع هستند و آنها می‌خواهند که تمام توانایی‌شان را به معرض نمایش بگذارند.

سانتوس سپس به لهستان اشاره داشت و گفت:لهستان تیم بسیار قدرتمندی هستند و در مرحله مقدماتی و گروهی هم شاهد این موضوع بودیم. در مرحله گروهی تنها دو تیم هفت امتیازی شدند و لهستان یکی از آنها بود. لهستان در مرحله مقدماتی هم آلمان را شکست داد و اینجا هم آلمان را متوقف کرد. ما و لهستان هر دو یک هدف را دنبال می‌کنیم. من فکر می‌کنم که تیم خودم صعود می‌کند و لهستانی هم فکر می‌کنند تیم خودشان. برای این بازی نمی‌توانم گفت که شانس صعود کدام تیم بیشتر است. هر دوی آنها به یک اندازه شانس صعود دارند. فکر می‌کنم که این بازی شبیه بازی‌مان برابر کرواسی و یک بازی بسیار متعادل می‌شود. با بازی‌هایی که من از لهستان دیده‌ام باید بگویم که این تیم شبیه هیچ یک از تیم‌هایی که ما تا کنون برابر‌شان بازی کرده‌ایم نیست.

تیم‌های فوتبال پرتغال و لهستان امشب از ساعت 23:30 به وقت تهران به مصاف هم می‌روند.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه