رفتن به بالا
  • Tuesday - 14 June 2016 - 09:21
  • کد خبر : ۳۸۹۶۵
13940713160022546243144

لینک کوتاه:
فرماندار داراب:

سقوط هواپیما را تایید یا تکذیب نمی‌کنم/یک‌گروه برای بررسی به منطقه اعزام شده است

به دنبال انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر سقوط یک فروند هواپیمای ملخی در کوه‌های داراب استان فارس و بروز آتش سوزی در ارتفاعات این شهرستان، فرماندار داراب گفت: مساله سقوط هواپیما در دست بررسی است.                                     […]

به گزارش هزار نیوز ؛

به دنبال انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر سقوط یک فروند هواپیمای ملخی در کوه‌های داراب استان فارس و بروز آتش سوزی در ارتفاعات این شهرستان، فرماندار داراب گفت: مساله سقوط هواپیما در دست بررسی است.

                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛شامگاه دوشنبه، دربرخی از شبکه‌های اجتماعی خبری مبنی برسقوط هواپیمای ملخی ناجا در منطقه داراب استان فارس انتشار یافت که فرماندارداراب اظهارداشت: زمان اعلام خبر سقوط هواپیما در حدود ساعت 19 اعلام که با توجه به صعب‌العبور بودن منطقه یک گروه کوهنورد را به ارتفاعات اعزام کرده‌ایم وتا کنون خبری بر این موضوع دریافت نشده است.

عبدالرضا قاسم‌پور فرماندار داراب با اعلام اینکه بنا برگزارش مردم محلی که اعلام کرده بودند شیئی را مشاهده کرده‌اند که در محدوده مرز بین داراب و سیرجان سقوط کرده و آتش‌ گرفته است افزود:با توجه به اینکه وقوع حریق در عرصه‌ای از منابع طبیعی که وسعتی حدود 20هکتار دارد، تایید شده است اما سقوط هواپیما را تایید یا تکذیب نخواهم کرد.

این در حالی است که مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس  سقوط هواپیما یا بالگرد در محدوده داراب را تکذیب کرد.

حسن فیاض‌پور با تاکید بر اینکه طی تماس تلفنی که با مدیران فرودگاه‌های استان های همجوار گرفته شده گفت: هیچ‌گونه حادثه سقوط توسط سیستم‌های آنها ثبت نشده است.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه