رفتن به بالا
  • Thursday - 23 June 2016 - 10:11
  • کد خبر : ۳۹۶۸۱
139209111236579281654584

لینک کوتاه:
آیت‌الله توکل:

سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم عملی جاهلانه بود/ امیدواریم انتفاضه‌ای در بحرین برپا شود

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان اقدام دولت آل‌خلیفه در سلب تابعیت رهبر شیعیان بحرین را جاهلانه دانست و گفت: امیدواریم این اقدام باعث انتفاضه‌ و نابودی آل خلیفه شود.                                                   […]

به گزارش هزار نیوز ؛

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان اقدام دولت آل‌خلیفه در سلب تابعیت رهبر شیعیان بحرین را جاهلانه دانست و گفت: امیدواریم این اقدام باعث انتفاضه‌ و نابودی آل خلیفه شود.

                                                  اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛آیت‌الله سید رحیم توکل نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری درباره سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین اظهار کرد: دولت بحرین یک حکومت خودفروخته است که از عربستان و کشورهای دیگر دستور می‌گیرد و تحت فشار آل سعود و امریکا این کار احمقانه را انجام داد.

وی با بیان اینکه آل‌ خلیفه مزدور بوده و فکر مستقل ندارد، تصریح کرد: آنها آینده را نمی‌بینند که اگر این کار انجام شد تبعات آن چه خواهد شد. آل خلیفه نمی‌تواند دستورات امریکا را عمل نکند چراکه یک عمر مزدور بوده و لذا مجبور است هرچه اربابانش می‌گوید، بگوید چشم!

این استاد حوزه با اشاره به اینکه امیدواریم این اقدامات به نابودی خودشان منجر شود، خاطرنشان کرد: این یک اقدام احمقانه بود که نه تنها جهان اسلام بلکه دنیای عقلا و جهان این موضوع را تقبیح می‌کند. سلب تابعیت شهروندی که بیش از شصت سال سن دارد بدلیل اعتراض به دولت، بسیار جاهلانه است.

وی افزود: اگر حکومتی بخواهد نابود شود چنین کارهایی انجام می‌دهد و امیدواریم با این کار دولت بحرین، انتفاضه‌ای درست و به نابودی آنها منجر شود.

آیت‌الله توکل با اشاره به حمایت سردار سلیمانی از شیخ عیسی قاسم گفت: باید حرفهای بزرگان ما در فضای رسانه‌ها پخش شود. دنیا به عکس‌العمل جمهوری اسلامی نگاه می‌کند چراکه کشورهای منطقه اکثراً مزدور هستند. خبرگزاریها باید سخنان سردار عزیز حاج قاسم سلیمانی را پخش کنند تا دولت بحرین در اقدامات بعدی‌اش دست به عصا راه برود. دولت، بسیج و سپاه باید در این مسئله ورود و اقدام کنند.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه