رفتن به بالا
  • Wednesday - 15 June 2016 - 10:30
  • کد خبر : ۳۹۱۱۸
13950326093707527924814

لینک کوتاه:
کوپا آمه‌ریکای ۲۰۱۶

سومین پیروزی متوالی آرژانتین و صعود شیلی/ آلبی‌سلسته حریف ونزوئلا شد

مرحله گروهی تورنمنت یکصد سالگی جام ملت‌های آمریکای جنوبی با پیروزی قاطع تیم‌های ملی آرژانتین و شیلی در گروه چهارم پایان یافت.                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مرحله گروهی تورنمنت یکصد سالگی جام ملت‌های آمریکای جنوبی با پیروزی قاطع تیم‌های ملی آرژانتین و شیلی در گروه چهارم پایان یافت.

                                                  اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛ در آخرین روز از بازی‌های مرحله گروهی کوپا آمه‌ریکای 2016، بامداد امروز (چهارشنبه) دو بازی در گروه D برگزار شد که در مهمترین آنها تیم ملی آرژانتین با نتیجه 3 بر صفر بر بولیوی غلبه کرد. در این دیدار اریک لاملا در دقیقه 13، اسکیل لاوتزی در دقیقه 15 و ویکتور لئاندرو کوئستا در دقیقه 33 گل‌های آلبی‌سلسته را به ثمر رساندند.

آرژانتین با کسب سومین برد متوالی خود در مرحله گروهی کوپا آمه‌ریکا و با 9 امتیاز به عنوان تیم اول گروه D صعود کرد و تا در مرحله بعد حریف ونزوئلا، تیم دوم گروه B شود.

در دیگر بازی گروه D، شیلی با نتیجه 4 بر 2 پاناما را شکست داد تا با 6 امتیاز به عنوان تیم دوم به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند. در این بازی ادواردو وارگاس در دقایق 15 و 43و الکسیس سانچس در دقایق 50 و 89 گل‌های شیلی و میگل کامارگو در دقیقه 5 و آبیدل آرویو در دقیقه 75 گل‌های پاناما را زدند.

شیلی در مرحله یک چهارم نهایی با مکزیک، تیم اول گروه C‌ روبه‌رو خواهد شد.

بازی‌های مرحله یک چهارم کوپا آمه‌ریکا بامداد پس فردا (جمعه) با مصاف تیم‌های ملی آمریکا و اکوادور آغاز می‌شود.  یک روز پس از این بازی پرو با کلمبیا روبه‌رو می‌شود و بامداد یکشنبه نیز آرژانتین مقابل ونزوئلا قرار خواهد گرفت و شیلی با مکزیک روبه‌رو می‌شود.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه