رفتن به بالا
  • Sunday - 5 June 2016 - 09:23
  • کد خبر : ۳۸۰۱۴
4632351_802

لینک کوتاه:
پدر سردار آزمون:

شایعه پیرامون سردار را قانونی پیگیری میکنم/می خواهند پسرم را خراب کنند

درپی اتتشار شایعه وجود ماده ممنوعه مصرفی ستاره تنیس روسیه در خون سردار آزمون،خانواده وی با تکذیب این موضوع ناشران را تهدید به شکایت کردند.                                                  اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

درپی اتتشار شایعه وجود ماده ممنوعه مصرفی ستاره تنیس روسیه در خون سردار آزمون،خانواده وی با تکذیب این موضوع ناشران را تهدید به شکایت کردند.

                                                 اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛خلیل آزمون گفت: انتشار اخبار کذب پیرامون فرزند من باعث مشکلات زیادی برای من و خانواده ام شده و متاسفم برای آنهایی که قصد دارند این بازیکن ملی پوش را تخریب کنند.
وی ادامه داد:این خبر هیچگونه منبع رسمی ندارد و از فردا صبح این موضوع را پیگیری میکنم و تا پایان پرونده و تا زمانیکه مسببان این اقدام را مجازات نکنم دست بردار نیستم.
پدر سردار آزمون افزود:سردار هیچ ارتباطی با قضیه دوپینگ در روسیه ندارد و هیچ مقامی هم این موضوع را تایید نکرده است و من احساس میکنم این موضوع برنامه ریزی شده است .

خبر ماده ممنوعه ای که باعث محرومیت شاراپووا ستاره روسی تنیس جهان شد در خون سردار آزمون دیده شده است در فضای رسانه ای منتشر شد و همین موضوع باعث شد تا پدر سردار با مشورت وی تصمیم به شکایت از ناشرین آن بگیرند و این در حالی است که آزمون پس از بازی هایش در لیگ روسیه تست دوپینگ داده است و هیچگاه مرجعی دوپینگ وی را تایید نکرده است.

خلیل آزمون معتقد است،سردار بدون حاشیه فوتبال بازی میکند و این نهایت ناجوانمردی است که در مورد وی چنین شایعاتی منتشر کنند و از باشگاه خبرنگاران هم به دلیل پیگیری و درج حقیقت تشکر میکنم و امیدو ارم در پایان مراحل قانونی متخلفان بتوانند جواب قانون و سردار را بدهند. و مطمئن باشید از آنها نمیگذرم.

انتهای پیام/منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه