رفتن به بالا
  • Wednesday - 22 June 2016 - 10:15
  • کد خبر : ۳۹۵۷۷
کمیسیون+اصل+۹۰+

لینک کوتاه:

شهباز حسن پور نایب رئیس کمیسیون دفاع و اقتدار ملی مجلس شورای اسلامی شد

شهباز حسن پور نماینده مردم بردسیر و سیرجان به عنوان نایب رئیس کمیسیون دفاع و اقتدار در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب شد. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ در جلسه ی روز گذشته ی مجلس شورای اسلامی اعضای فراکسیون دفاع و اقتدار ملی اعضای هیات رئیسه این کمیسیون نیز مشخص شدند. […]

به گزارش هزار نیوز ؛

شهباز حسن پور نماینده مردم بردسیر و سیرجان به عنوان نایب رئیس کمیسیون دفاع و اقتدار در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ در جلسه ی روز گذشته ی مجلس شورای اسلامی اعضای فراکسیون دفاع و اقتدار ملی اعضای هیات رئیسه این کمیسیون نیز مشخص شدند.

بر این اساس مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم به عنوان رئیس فراکسیون دفاع و اقتدار مجلس انتخاب شد و شهباز حسن پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر و اسدالله عباسی نماینده مردم رودسر و املش به ترتیب نایب اول و دوم فراکسیون دفاع و اقتدار ملی انتخاب شدند.

همچنین در نشست روز گذشته ی این فراکسیون سید مهدی مقدسی به عنوان سخنگو و رابط بین فراکسیون و رسانه ها و عباس پاپی زاده و محمدجواد جمالی نوبندگان نیز به عنوان دبیران اول و دوم فراکسیون دفاع و اقتدار ملی انتخاب شدند.

انتهای متن/ه

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه