رفتن به بالا
  • Thursday - 30 June 2016 - 10:13
  • کد خبر : ۴۰۰۵۱
139502250908001687700594

لینک کوتاه:
لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۶

شهنازی: ۳ بازی تیم ملی در تهران سبک نخواهد بود/ حمایت تماشاگران، آزادی را برای حریفان جهنم می‌کند

سرمربی تیم ملی والیبال «ب» ایران گفت: سه بازی تیم ملی در لیگ جهان در تهران سبک نخواهد بود و البته برای هر تیمی سخت است.         اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار نیوز؛ناصر شهنازی درخصوص وضعیت تیم ملی ایران در آستانه هفته سوم لیگ جهانی والیبال […]

به گزارش هزار نیوز ؛

سرمربی تیم ملی والیبال «ب» ایران گفت: سه بازی تیم ملی در لیگ جهان در تهران سبک نخواهد بود و البته برای هر تیمی سخت است.

        اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛ناصر شهنازی درخصوص وضعیت تیم ملی ایران در آستانه هفته سوم لیگ جهانی والیبال اظهار داشت: هدف فدراسیون والیبال در چند سال گذشته و در فصل پیش‌رو، رسیدن به المپیک بوده است. تیم ملی با وجود بازی‌های سنگین در تورنمنت ژاپن، توانست برای نخستین بار سهمیه المپیک کسب کند. شرکت در مسابقات انتخابی المپیک باعث شد تا تیم ملی در لیگ جهانی، تحت فشار زیادی باشد.

وی ادامه داد: تیم‌هایی مثل برزیل، آرژانتین و ایتالیا از مدت‌ها قبل صعود خود را به المپیک قطعی کرده بودند ولی تیم ایران، زمان مناسب برای ریکاوری را در اختیار نداشت. علاوه بر این بازیکنان تأثیرگذاری مثل امیر غفور و فرهاد قائمی هم به دلیل مصدومیت در اختیار سرمربی نبودند. بازی در سه قاره آمریکا، اروپا و آسیا، شرایط سختی را برای تیم ملی رقم زده بود. البته در ورزش حرفه‌ای، صحبت از این مسائل درست نیست ولی واقعیت دارد.

سرمربی تیم ملی والیبال «ب» ایران گفت: هدف تیم ملی در لیگ جهانی، شناخت لوزانو از توانایی‌ها و خصوصیات بازیکنانش است. ما دو پیروزی مقابل آرژانتین و بلغارستان کسب کردیم که بسیار ارزشمند بود. برزیل و صربستان هم که ما را شکست دادند، جزو بهترین تیم‌های جهان هستند. ما باید تلاش کنیم به سطح آنها برسیم.

سرمربی فصل گذشته سایپا گفت: سه بازی تیم ملی در تهران سبک نخواهد بود و البته برای هر تیمی سخت است. حمایت تماشاگران، یک جهنم واقعی را برای حریفان به وجود خواهد آورد.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه