رفتن به بالا
  • Saturday - 18 June 2016 - 11:04
  • کد خبر : ۳۹۳۶۶
139503261508135207929114

لینک کوتاه:
جانشین فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع)

شهید دانشگر در میان دانشجویان دانشگاه امام حسین(ع) زبانزد و الگو است/ عباس اهل این دنیا نبود

سردار اباذری با بیان اینکه شهید دانشگر در میان دانشجویان دانشگاه امام حسین(ع) زبانزد و الگو است، گفت: شهید دانشگر از سیاستهای استکباری آمریکا و صهیونیست‌ها نفرت داشت و عاشق جهاد فی سبیل الله در مقابل کفار بود.                                   […]

به گزارش هزار نیوز ؛

سردار اباذری با بیان اینکه شهید دانشگر در میان دانشجویان دانشگاه امام حسین(ع) زبانزد و الگو است، گفت: شهید دانشگر از سیاستهای استکباری آمریکا و صهیونیست‌ها نفرت داشت و عاشق جهاد فی سبیل الله در مقابل کفار بود.

                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛سردار حمید اباذری جانشین فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع)  «جوان مومن انقلابی» را از  ویژگیها و خصوصیات شهید عباس دانشگر برشمرد و گفت: این همان ویژگی مورد انتظار حضرت آقا از دانشجویان دانشگاه امام حسین (ع) است که این ویژگی باید برای جوانان ایران اسلامی الگو شود و  عباس دانشگر به طور کامل الگویی است که انقلاب اسلامی در همه عرصه ها و موضوعات دفاعی، فرهنگی نیاز دارد .

وی در ادامه ادب، احترام، تواضع، خوشرویی، خوش‌اخلاقی، شجاعت، اهل تقوا و خداترسی بودن را از دیگر ویژگیهای شهید دانشگر برشمرد و تصریح کرد: شهید عباس دانشگر کسی بود که حتی از گناهان صغیره نیز پرهیز کرده و بسیار مراقبت نفس می‌کرد. این مراقبت نفس برای جوان 23 ساله و تازه داماد و در آن شور جوانی واقعا زبانزد است.

 

سردار اباذری با اشاره به اینکه عباس دانشگر امروز در بین دانشجویان دانشگاه امام حسین(ع) زبانزد و الگو است بیان کرد: شهید دانشگر با شناخت عمیق و علم به اینکه دفاع از مظلوم یک واجب عینی است در صحنه دفاع از مظلوم در سوریه و عراق حاضر شد. شهید دانشگر به شدت از سیاستمداران و دولتمردان و سیاست های استکباری آمریکا و صهیونیست‌ها نفرت داشت و عاشق جهاد فی سبیل الله در مقابل کفار بود و به عنوان یک جوان، اولین تجربه خودش را در دفاع حرم به عرصه ظهور گذاشت و به آرزوی خویش رسید.

جانشین فرمانده دانشگاه افسری امام حسین(ع) در خاتمه عنوان کرد: شهید دانشگر با این نگاه و معرفت عمیق به اینکه یک رسالت بزرگ بر روی دوش خود است پا در عرصه میدان نبرد گذاشت و به همه مظاهر دنیا پشت پا زد .عباس واقعا اهل این دنیا نبود و انسانی آسمانی بود و خداوند انسان‌های آسمانی را گلچین می‌کند و می‌برد.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه