رفتن به بالا
  • Tuesday - 7 June 2016 - 10:29
  • کد خبر : ۳۸۲۸۴
JamNewsImage08212969

لینک کوتاه:
کمال با علیمنصور شوخی کرد، علیمنصور هم با رامین؛

شوخی های منصوریان برای بازیکنان پرسپولیس دردسرساز شد

شوخی بازیکنان ملی پوش پرسپولیس با سرمربی استقلال برای آنها دردسرساز شده است و برخی از شبکه های اجتماعی طرفدار پرسپولیس به سرخپوشان تیم ملی حمله کرده اند.   به گزارش هزار نیوز ؛  حضور علیرضا منصوریان در تمرین تیم ملی همراه بود با شوخی وی با برخی از بازیکنان تیم ملی، به خصوص علیرضا بیرانوند، […]

به گزارش هزار نیوز ؛
شوخی بازیکنان ملی پوش پرسپولیس با سرمربی استقلال برای آنها دردسرساز شده است و برخی از شبکه های اجتماعی طرفدار پرسپولیس به سرخپوشان تیم ملی حمله کرده اند.
 

به گزارش هزار نیوز ؛  حضور علیرضا منصوریان در تمرین تیم ملی همراه بود با شوخی وی با برخی از بازیکنان تیم ملی، به خصوص علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، رامین رضاییان، مهدی طارمی، کمال کامیابی نیا و …

برخی شبکه های اجتماعی طرفدار پرسپولیس با بازنشر تصاویر مربوط به این اتفاق از بازیکنان این تیم گلایه کردند که چرا با منصوریان طوری رفتار کردند که استقلالی ها آنها را مشتاق به حضور در استقلال معرفی کنند.

در واکنش به این انتقادهای متعصبانه، یک ملی پوش پرسپولیس گفت: «از این دوستان اگر واقعا طرفدار پرسپولیس هستند و هدف شان تخریب تیم نیست خواهش می کنم قصه درست نکنند! ما سمت منصوریان رفتیم چون ادب حکم می کرد به او خوشامد بگوییم.»

وی افزود: «وقتی کریم باقری هم به تمرین تیم ملی آمد، همه این کار را کردند. هیچ حرفی هم بین ما رد و بدل نشد. مثلا من خودم فقط به منصوریان تبریک گفتم که سرمربی استقلال شده است. کامیابی نیا هم با منصوریان شوخی کرد و البته منصوریان هم کمی سر به سر رضاییان گذاشت و با اشاره به برند لباسی که رامین معمولا می پوشد، کمی ملی پوشان را خنداند.»

این بازیکن پرسپولیس در پایان تاکید کرد: «برخورد ما کاملا دوستانه بود و قرار هم نیست چون منصوریان سرمربی استقلال شده با او بد شویم!»

انتهای متن/منبع:رادنیوز

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه