رفتن به بالا
  • Saturday - 18 June 2016 - 11:57
  • کد خبر : ۳۹۳۷۲
139411071951346486983374

لینک کوتاه:
یوسفیان‌ملا/

طرح مقابله با «حقوقهای نجومی» فردا با ۱۰۰ امضا تقدیم هیئت رئیسه می‌شود

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از تدوین طرح مقابله با حقوق‌های نجومی به هیئت رئیسه مجلس با امضای ۱۰۰ تن از نمایندگان خبر داد.                                                       […]

به گزارش هزار نیوز ؛

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از تدوین طرح مقابله با حقوق‌های نجومی به هیئت رئیسه مجلس با امضای ۱۰۰ تن از نمایندگان خبر داد.

                                                       اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛عزت‌الله یوسفیان‌ملا عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامیاز تقدیم طرح یک‌فوریتی مقابله با حقوقهای نجومی به هیئت رئیسه مجلس خبر داد و گفت: طرح یک‌فوریتی مقابله با حقوقهای نجومی با امضای یکصد تن از نمایندگان مجلس تهیه و تدوین شده و فردا تقدیم هیئت رئیسه مجلس می‌شود.

وی افزود: طرح یک‌فوریتی مقابله با حقوقهای نجومی با محورهای «تعیین سقف 10 میلیون تومانی برای حقوقها»، «استرداد حقوقهای بیش از سقف تعیین شده» و «اختصاص سهم مازاد حقوقهای بالای 10 میلیون به افرادی با حقوق کمتر از یک و نیم میلیون و بازنشسته‌های با حقوق کمتر از یک‌ونیم میلیون» تهیه و تدوین شده است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در پایان خاطرنشان کرد: پیش‌بینی بنده این است که طرح یک‌فوریتی مقابله با حقوقهای نجومی 3 هفته آینده در جلسه علنی مجلس تصویب شود.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه