رفتن به بالا
  • Tuesday - 28 June 2016 - 12:59
  • کد خبر : ۳۹۹۹۰
13930214000297_PhotoA

لینک کوتاه:
رئیس سازمان حج و زیارت

ظرفیت اعزام عتبات به 1.5 میلیون نفر در سال می‌رسد/ بازگشت قیمت سفرها به روزهای پیش از ماه مبارک رمضان

رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به افزایش 100 درصدی اعزام به عتبات عالیات گفت: با افتتاح چند هتل در کربلا و نجف، ظرفیت سالانه اعزام‌ها به 1.5 میلیون نفر در سال افزایش پیدا می‌کند.                                       […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به افزایش 100 درصدی اعزام به عتبات عالیات گفت: با افتتاح چند هتل در کربلا و نجف، ظرفیت سالانه اعزام‌ها به 1.5 میلیون نفر در سال افزایش پیدا می‌کند.

                                                    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛سعید اوحدی از افزایش 100 درصدی اعزام به عتبات عالیات در سال 95 نسبت به سال 94 خبر داد.

وی گفت: با توجه به ساخت و بهره‌برداری چند هتل در کاظمین، کربلا و نجف، امکان اسکان اسکان بیشتری در این شهرها فراهم شده است بنابراین زائر بیشتری می‌توانیم به عتبات اعزام کنیم.

رئیس سازمان حج و زیارت افزود: 2 هتل نیز با ظرفیت مجموعاً 1000 نفر در کربلا تا پایان مرداد افتتاح می‌شود که با توجه به اقامت 2 روزه زائران در کربلا، 180 هزار نفر به ظرفیت اعزام‌ها تنها با راه‌اندازی این 2 هتل اضافه می‌شود.

وی در مورد هزینه اعزام ها گفت: برای ماه مبارک رمضان، کاهش 15 تا 20 درصدی هزینه‌ها را داشتیم که بعد از ماه مبارک رمضان هزینه‌ها به ارقام پیش از این ماه بر می‌گردد.

اوحدی در مورد ثبت نام زائران برای اعزام به عتبات نیز گفت: با افزایش ظرفیت‌ها، هیچ محدودیتی در اعزام نداریم و همه مردم می‌توانند با مراجعه به atabat.ir مراحل ثبت نام خود را طی کنند.

به گزارش فارس، همچنین محسن نظافتی مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت در مورد استقبال مردم از شب‌های قدر و حضور در حرم علوی گفت: همزمان با شب های قدر، بیش از 5 هزار زائر ایرانی در شهرهای زیارتی کربلا، نجف، کاظمین و سامرا حضور دارند.

انتهای پیام/منبع:فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه