رفتن به بالا
  • Sunday - 5 June 2016 - 11:37
  • کد خبر : ۳۸۰۸۱
13940812000974_PhotoA

لینک کوتاه:
آیت‌الله مکارم شیرازی:

ظلم به شیعیان پاکستان قابل تحمل نیست/ دولت پاکستان جلوی حرکات ضدشیعی را بگیرد

آیت‌الله مکارم شیرازی از مراجع تقلید با محکومیت اقدامات اخیر تکفیری‌ها ضد شیعیان پاکستان گفت: امیدواریم دولت پاکستان هرچه زودتر از این حرکات غیر عاقلانه که وحدت مسلمین را به خطر می‌اندازد جلوگیری کند.                                           […]

به گزارش هزار نیوز ؛

آیت‌الله مکارم شیرازی از مراجع تقلید با محکومیت اقدامات اخیر تکفیری‌ها ضد شیعیان پاکستان گفت: امیدواریم دولت پاکستان هرچه زودتر از این حرکات غیر عاقلانه که وحدت مسلمین را به خطر می‌اندازد جلوگیری کند.

                                                       اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛ در بیانیه آیت‌الله مکارم شیرازی آمده است: اخبار ناگوار و بسیار تأسف باری این روزها از پاکستان به گوش می‌رسد. شیعیان در مناطق مختلف مورد اذیت و آزار قرار گرفته و حتی گاه نیروی انتظامی به مجالس آنها حمله ور شده و به آنها آسیب رسانده است. گفته می‌شود از سوی دولت و نهادهای وابسته به دولت دست به اشغال اراضی متعلق به شیعیان زده‌اند.

در ادامه این بیانیه آمده است: این حرکت جدید ضد شیعه در پاکستان سبب شده که گروه زیادی از شیعیان دست به اعتصاب غذا بزنند و حال بعضی از آنها گفته می‌شود وخیم است.

در بیانیه این مرجع تقلید تصریح شده است: این حرکت جدید در پاکستان بسیار حیرت انگیز است به خصوص از سوی عوامل دولت. ما سعی داریم بهترین روابط دوستانه و برادرانه را با دولت و ملت پاکستان داشته باشیم اما این کارها که از سوی تکفیری‌ها و عوامل وهابی دنبال می‌شود برای شیعیان جهان به ویژه شیعیان ایران قابل تحمل نیست.

در این بیانیه تصریح شده است: امیدواریم هر چه زودتر مسؤولان دولت پاکستان برای جلوگیری از این کارهای غیرعاقلانه که وحدت مسلمین را به خطر می‌اندازد اقدام کنند و مجامع جهانی باید به این فاجعه رسیدگی کند و برای پایان دادن به آن اقدام سریع داشته باشند.

انتهای پیام/منبع:فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه