رفتن به بالا
  • Saturday - 18 June 2016 - 12:13
  • کد خبر : ۳۹۳۸۲
13940721000290_PhotoA

لینک کوتاه:
کوچکی‌نژاد

عارف در موضوع ریاست کمیسیون آموزش قربانی اغراض سیاسی نشود/ سیاسی‌کاری در انتخاب اعضای کمیسیون

عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه در انتخاب اعضای این کمیسیون «سیاسی کاری» شده است است گفت: به ‌آقای عارف نصیحت می‌کنم در موضوع ریاست کمیسیون آموزش قربانی اغراض جناح‌های سیاسی نشود.                                             […]

به گزارش هزار نیوز ؛

عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه در انتخاب اعضای این کمیسیون «سیاسی کاری» شده است است گفت: به ‌آقای عارف نصیحت می‌کنم در موضوع ریاست کمیسیون آموزش قربانی اغراض جناح‌های سیاسی نشود.

                                                     اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش برخی جناح‌های سیاسی در مجلس برای ریاست محمدرضا عارف بر کمیسیون آموزش گفت: به آقای عارف به عنوان یک شخصیت ملی در کشور، نصیحت می‌کنم قربانی اغراض برخی گروه‌های سیاسی به منظور ریاست بر کمیسیون آموزش نشود چرا که این روند به نفع وی نیست.

وی افزود: اینکه کمیسیون آموزش به عنوان یک کمیسیون تخصصی وارد این فاز سیاسی شود یکی از اشتباهات بزرگ مجلس است و شاید برخی از سیاسیون مجلس درصددند تا به این شکل کمیسیون آموزش را هدایت کنند تا به این نقطه برسد.

نماینده رشت اظهار داشت: ما اعتقاد داریم که در انتخاب اعضای کمیسیون بسیار سیاسی کاری صورت گرفت و افرادی که به هیچ عنوان تخصص نداشتند با 15 رای به عضویت کمیسیون انتخاب می‌شدند و در مقابل افرادی که دارای سوابقی در کمیسیون آموزش بودند، حذف شدند.

کوچکی‌نژاد خاطرنشان کرد: پس از اینکه که روند انتخاب اعضای کمیسیون آموزش مورد اعتراض واقع شد در یکی دو مورد از اعضا جا به جایی انجام شد که این جابه جایی نیز باز طبق خواسته خود آقایان صورت پذیرفت.

وی افزود: حتی ما متوجه شدیم که بیرون از مجلس هم در سطح روسای دانشگاه‌ها به کمیسیون آموزش نظر دارند که این گونه برخوردها و رفتارها در قبال کمیسیون آموزش به صلاح سیستم آموزشی کشور نیست.

عضو کمیسیون آموزش در پایان گفت: ما اجازه نخواهیم داد کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تحت تاثیر فعالیت‌های حاشیه‌ای بیرون از مجموعه کمیسیون قرار گیرد و برخی‌ها بتوانند اهداف خود را در کمیسیون دنبال کنند.

انتهای پیام/منبع:فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه