رفتن به بالا
  • Saturday - 18 June 2016 - 12:04
  • کد خبر : ۳۹۳۷۶
139308041038011333925024

لینک کوتاه:
آیت‌الله ممدوحی/

عذری از دولت بابت “حقوق‌های نجومی” پذیرفته نیست/ دولت با قاطعیت به این مسئله ورود کند/ این حقوق‌ها بی‌توجهی به عدالت است

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: پرداخت حقوق‌های چند ده‌میلیونی به برخی از مدیران دلیلی بر بی‌توجهی دولت است و هیچ عذری از دولت بابت این کار پذیرفته نیست.                                                   […]

به گزارش هزار نیوز ؛

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: پرداخت حقوق‌های چند ده‌میلیونی به برخی از مدیران دلیلی بر بی‌توجهی دولت است و هیچ عذری از دولت بابت این کار پذیرفته نیست.

                                                    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛آیت‌الله محمدحسن ممدوحی اظهار داشت: پرداخت‌های حقوق‌های بسیار بالا از بیت‌المال به برخی از مدیران دولتی، غیرعادلانه‌ترین کاری است که اتفاق می‌افتد، آن هم در شرایطی که بسیاری از مردم به‌سختی روزگار می‌گذرانند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: در برابر زندگی‌های سخت برخی از مردم، روا نیست که برخی مدیران با توجیهات گوناگون بخواهند چند ده‌میلیون یا چند صدمیلیون حقوق و مزایا از بیت‌المال دریافت کنند.

آیت‌الله ممدوحی گفت: این مسئله نشان‌دهنده بی‌توجهی دولت به مسئله عدالت اجتماعی است و هیچ عذری از دولت بابت این‌گونه پرداخت‌های نجومی پذیرفتنی نیست.

وی تأکید کرد: به‌هرصورت این انتظار به‌صورت جدی وجود دارد که دولت با قاطعیت به این مسئله ورود کرده و جلوی این مسئله را بگیرد.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه