رفتن به بالا
  • Thursday - 9 June 2016 - 11:16
  • کد خبر : ۳۸۴۹۲
139310031420149204360584

لینک کوتاه:
حماس:

عملیات تل‌آویو پیام به لیبرمن بود

جنبش حماس عملیات دو جوان فلسطینی در شهر تل‌آویو را اولین اقدام غیرمنتظره برای اشغالگران در ماه مبارک رمضان و پیامی برای سران رژیم صهیونیستی به‌ویژه آویگدور لیبرمن وزیر جنگ این رژیم دانست.                                             […]

به گزارش هزار نیوز ؛

جنبش حماس عملیات دو جوان فلسطینی در شهر تل‌آویو را اولین اقدام غیرمنتظره برای اشغالگران در ماه مبارک رمضان و پیامی برای سران رژیم صهیونیستی به‌ویژه آویگدور لیبرمن وزیر جنگ این رژیم دانست.

                                                        اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛حسام بدران سخنگوی جنبش حماس عملیات دلاورانه چهارشنبه‌شب دو جوان فلسطینی اهل الخلیل در شهر تل‌آویو را اولین بشارت‌های ماه رمضان برای ملت فلسطین و مقاومت دلاورانه آنها و اولین اقدامات غیرمنتظره برای اشغالگران در جریان این ماه مبارک برشمرد.

بدران از دلاوری مجریان این عملیات شجاعانه که در آن چهار صهیونیست کشته و هفت نفر دیگر زخمی شدند، ستایش کرد و گفت که این دو جوان توانستند ابهت سیستم امنیتی صهیونیست‌ها را در هم شکسته و اشغالگران را در خانه خود هدف قرار دهند.

وی اشاره کرد: مجریان عملیات تیراندازی در شهر تل‌آویو از کرانه باختری وارد فلسطین اشغالی شدند و اجرای این عملیات دلاورانه نزدیک مقر وزارت جنگ رژیم صهیونیستی “بیانگر شکست همه اقدامات اشغالگران برای خاموش کردن انتفاضه و کشتن روح مقاومت در جوانان انتفاضه است”.

سخنگوی حماس تصریح کرد: محل اجرای عملیات “حامل پیام‌های جوانان مقاومت به سران اشغالگر به‌ویژه لیبرمن است که همواره ملت فلسطین را تهدید می‌کند؛ بدون اینکه قادر باشد که عزم و اراده آنها را در هم بشکند.

وی تأکید کرد: ماه مبارک رمضان فاجعه‌ای برای همه سران اشغالگر و دستگاههای امنیتی مختلف آنها خواهد بود چرا که سرزمین فلسطین همواره دلاورانی را نظیر مجریان عملیات دلاورانه تل‌آویو معرفی می‌کند.

34 صهیونیست از زمان آغاز انتفاضه قدس در اوایل ماه اکتبر گذشته تاکنون کشته و نزدیک به 500 نفر دیگر در سلسله عملیات‌های شهادت طلبانه فلسطینی‌ها زخمی شده‌اند. این عملیات‌ها در پاسخ به یورش شهرک نشینان صهیونیست به مسجد الاقصی و نقشه اشغالگران برای تقسیم زمانی و مکانی این مسجد صورت گرفته است.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه