رفتن به بالا
  • Monday - 13 June 2016 - 11:22
  • کد خبر : ۳۸۹۱۸
03

لینک کوتاه:
طی پیامی؛

فرماندار بردسیر درگذشت اصغر نیکورز را تسلیت گفت

جوادصادقی فرماندار بردسیر در پیامی درگذشت هنرمند متعهد و توانا و بازیگر کمدین سینما و تلویزیون اصغرنیک ورز را تسلیت گفت و از درگاه خداوند بزرگ، برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی مسالت کرد. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ جوادصادقی فرماندار بردسیر در پیامی درگذشت هنرمند متعهد و توانا و بازیگر کمدین سینما […]

به گزارش هزار نیوز ؛

جوادصادقی فرماندار بردسیر در پیامی درگذشت هنرمند متعهد و توانا و بازیگر کمدین سینما و تلویزیون اصغرنیک ورز را تسلیت گفت و از درگاه خداوند بزرگ، برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی مسالت کرد.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ جوادصادقی فرماندار بردسیر در پیامی درگذشت هنرمند متعهد و توانا و بازیگر کمدین سینما و تلویزیون اصغرنیک ورز را تسلیت گفت و از درگاه خداوند بزرگ، برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی مسالت کرد.

متن پیام فرماندار به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون
درگذشت هنرمند متعهد و توانا وبازیگر کمدین سینما و تلویزیون مرحوم اصغرنیک ورز موجب تالم خاطر گردید.
اینجانب مصیبت وارده را به خانواده محترم آن مرحوم تسلیت می گویم و از درگاه خداوند بزرگ، برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسالت دارم.
جواد صادقی
فرماندارشهرستان بردسیر

 

لازم به ذکر است ؛ مرحوم نیکورز حدود یکسال پیش به  بیماری سرطان معده گرفتار شده بودند که بامداد روز شنبه دار فانی را وداع گفت.

طبق وصیت وی جنازه اشدر شهر کرج کنار قبر همسرش به خاک سپرده شد.

از مرحوم نیکورز دو دختر و یک پسر باقیست ؛ وی از سال 82 تا 92 سابقه بازی در تلویزیون را داشته اند؛ اما در دوسال گذشته باتوجه به پیشنهاداتی هم که داشتن اما بدلیل کسالت در فیلمی بازی نکرد.

.سعید آقاخانی و رضا عطاران از دوستان نزدیک وی بودند , حضور در فیلم های بزنگاه، یوسف پیامبر  وروزگار قریب از جمله فیلم هایی هستند که وی سابقه بازی در آنها را دارند.

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه