رفتن به بالا
  • Saturday - 18 June 2016 - 10:26
  • کد خبر : ۳۹۳۴۰
139308151834111674024544

لینک کوتاه:
جذب بازیکنان جدید در پرسپولیس تنش ایجاد می‌کند

فنونی‌زاده: طاهری به جای ریخت‌وپاش پول ما را بدهد/ منصوریان، برهانی، عمران‌زاده و طالب‌لو را «بد» کنار گذاشت

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که این تیم با جذب سیدجلال حسینی و علیرضا بیرانوند نیازی به عقد قرارداد با بازیکنان دیگر نداشت.                                                  اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال […]

به گزارش هزار نیوز ؛

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که این تیم با جذب سیدجلال حسینی و علیرضا بیرانوند نیازی به عقد قرارداد با بازیکنان دیگر نداشت.

                                                 اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛مرتضی فنونی‌زاده در رابطه با خریدهای پرسپولیس در فصل نقل‌وانتقالات اظهار داشت: نظر شخصی‌ام این است که نباید به ترکیب اصلی فصل گذشته دست می‌زدند. ساسان انصاری در فولاد یک تنه همه کار می‌کرد، اما در پست او بازیکنانی چون احمد نوراللهی و فرشاد احمدزاده حضور دارند. وحید امیری و امید عالیشاه هم شرایط مشابهی دارند و فکر کنم با این شرایط در تیم تنش ایجاد شود.

وی افزود: شاید برخی افراد بگویند پرسپولیس باید برای رقابت در سه جام به میدان برود و فرصت بازی به همه بازیکنان می‌رسد، اما نظرم این است که جذب علیرضا بیرانوند و سیدجلال حسینی کافی بود. خریدهای پرسپولیس بد نیستند و دیگر احتیاجی به جذب بازیکنان تازه نیست. اگر پرسپولیسی‌ها بحث جانشین مهدی طارمی را مطرح می‌کنند، در پاسخ می‌توان گفت علی علیپور در این تیم است و می‌تواند جای او بازی کند. بهتر است پرسپولیس خرید دیگری نکند و به همین نفراتی که دارد، بسنده کند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: می‌دانید چرا پرسپولیس در دهه 60 موفق بود؟ چون این تیم نیمکت‌نشینانی در سطح بازیکنان فیکس خودش را داشت. خودتان می‌دانید که ذخیره‌های سال گذشته پرسپولیس در سطح آنچنانی نبودند که بازی کنند. به‌همین خاطر هیچ بازیکنی اعتراض نمی‌کرد، اما در حال حاضر با آمدن وحید امیری که هم‌پست عالیشاه است، از نظر من تنش ایجاد شده و اختلاف در تیم ایجاد می‌شود. شنیده‌ام که برانکو گفته است از امیری می‌خواهد در پست مهاجم استفاده کند. اگر این‌طور است پس علیپور چه می‌شود؟ سال گذشته در استقلال چنین شرایطی وجود داشت. بازیکنانی چون حنیف عمران‌زاده، آرش برهانی و وحید طالب‌لو بازیکنان خوب این تیم بودند که اگر بیرون می‌نشستند باعث اختلاف در تیم می‌شد. پرویز مظلومی فصل گذشته کار خوبی کرد و بازیکنانی مثل فرشید اسماعیلی و امید نورافکن را به تیم بزرگسالان آورد و این تصمیم جواب داد.

فنونی‌زاده همچنین با اشاره به خریدهای استقلال گفت: منصوریان بهتر می‌داند چه کار کند، اما سه بازیکن قدیمی استقلال را را بد کنار گذاشت. باید با این بازیکنان با احترام برخورد می‌کردند، کاری که علی پروین انجام داد. پروین به بازیکنانی که فوتبال‌شان در پرسپولیس تمام شده بود، با احترام درخواست می‌کرد که در تیم‌های پایه مربیگری را آغاز کنند. آرش برهانی سال‌ها در استقلال بازی کرده و بالای صد گل به‌ثمر رساند و نباید با او چنین برخوردی می‌کردند. عمران‌زاده هم چنین شرایطی دارد. از نظر من جای او حتی در تیم ملی هم خالی است!

وی در واکنش به پول‌های میلیاردی که سرخابی‌ها به بازیکنان جدید می‌دهند، تصریح کرد: فکر نکنید که اگر با سیدجلال حسینی 800 میلیون تومان قرارداد بسته می‌شود به او همه پولش را می‌دهند. شاید در پایان فصل نصف همین پول را هم ندهند. در گذشته، بازیکنان برای رسیدن به درجات بالا به استقلال و پرسپولیس می‌آمدند، اما اکنون شرایط فرق کرده است. فکر می‌کنید چرا مهرداد محمدی به سپاهان رفت و به پرسپولیس نیامد؟ در پرسپولیس پولی به او نمی‌دادند، اما در سپاهان هر رقمی که توافق کند، دریافت می‌کند.

پیشکسوت پرسپولیس با انتقاد از علی‌اکبر طاهری خاطرنشان کرد: طاهری به جای ریخت‌وپاش کردن پول مربیان پایه مثل من، بهروز سلطانی و نادر باقری را بدهد. درست است که هواداران پرسپولیس با شنیدن جذب ستاره‌ها خوشحال می‌شوند، اما باید نگاهی هم به ما داشته باشند.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه