رفتن به بالا
  • Wednesday - 1 June 2016 - 10:44
  • کد خبر : ۳۷۹۳۴
4618335_443

لینک کوتاه:
وکیلی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

«لاریجانی» را عضوی از لیست امید می‌دانیم

سخنگوی فراکسیون امید معتقد است فراکسیون متبوعش در جذب نیروهای مستقل کار مطلوبی انجام نداد. اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزارنیوز؛محمدعلی وکیلی نماینده مردم تهران با اشاره به نتایج روز گذشته انتخابات هیئت رئیسه مجلس دهم گفت: دیروز مجلس یک رأی اجماعی به علی لاریجانی برای ریاست مجلس داد که […]

به گزارش هزار نیوز ؛

سخنگوی فراکسیون امید معتقد است فراکسیون متبوعش در جذب نیروهای مستقل کار مطلوبی انجام نداد.

اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛محمدعلی وکیلی نماینده مردم تهران با اشاره به نتایج روز گذشته انتخابات هیئت رئیسه مجلس دهم گفت: دیروز مجلس یک رأی اجماعی به علی لاریجانی برای ریاست مجلس داد که البته ما از ابتدا تلاش داشتیم نامزد فراکسیون امید پیروز ریاست مجلس شود.
وی افزود: با وجود اینکه پیروزی اصلاح طلبان برای کسب جایگاه ریاست مجلس محقق نشد اما ما معتقدیم علی لاریجانی از جمله اعضای لیست امید بوده که رئیس مجلس شده است.
نماینده مردم تهران در ادامه تصریح کرد: ما علی لاریجانی را یک نیروی امیدی به حساب می‌آوریم.
وکیلی در ادامه با اشاره به تلاش فراکسیون متبوع خود در جذب مجدد نیروهای مستقل مجلس دهم، بیان داشت: معتقدم فراکسیون بر روی جذب نیروهای مستقل در مجلس دهم کار مطلوبی انجام نداد.
وی با بیان اینکه به دلیل سرعت تحولات فراکسیون امید، فرصت لازم برای جذب مستقلین فراهم نشد، در پایان افزود: درب فراکسیون امید بر روی همه اعضای جدید باز است و انشاءالله ما در جذب نیروهای مستقل در آینده توفیقاتی خواهیم داشت.
انتهای پیام/منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه