رفتن به بالا
  • Saturday - 11 June 2016 - 10:06
  • کد خبر : ۳۸۵۹۲
t470dmitdqphrf2mnp49

لینک کوتاه:
استاندار کرمان:

لاله زار بردسیر با 2 هزار تن گل محمدی مازاد مواجه است

استاندار کرمان گفت: در حال حاضر منطقه لاله زار بردسیر با 2 هزار تن گل محمدی مازاد مواجه است و انشالله این مشکل با بهره برداری از کارخانه های گلاب گیری تا یکسال آینده مرتفع خواهد شد. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در کرمان ؛  علیرضا رزم حسینی در دیدار اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

استاندار کرمان گفت: در حال حاضر منطقه لاله زار بردسیر با 2 هزار تن گل محمدی مازاد مواجه است و انشالله این مشکل با بهره برداری از کارخانه های گلاب گیری تا یکسال آینده مرتفع خواهد شد.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در کرمان ؛  علیرضا رزم حسینی در دیدار اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی کرمان با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های استان کرمان در بخش گیاهان دارویی گفت: در حال حاضر منطقه لاله زار بردسیر با 2 هزار تن گل محمدی مازاد مواجه است.

وی ادامه داد: انشالله طی یک سال آینده این مشکل با بهره برداری از کارخانه های گلابگیری مرتفع شده و از خارج شدن محصول خام از منطقه جلوگیری می شود.

علی رضا رزم حسینی با اشاره به اینکه تقسیم استان کرمان به 8 زون اقتصادی می تواند بخشی از مشکلات را در داخل استان مرتفع کرد بیان داشت : با اجرای این طرح از توان بخش خصوصی و شرکت های توانمند استان برای توسعه استفاده می شود.

استاندار کرمان در رابطه با مشکلات فرودگاه کرمان نیز گفت: تعمیر باند اول فرودگاه بین المللی کرمان نیازمند 4 ماه تعطیلی است ، و این تعطیلی منجر به زیان 94 میلیارد تومانی خواهد شد.

وی ادامه داد: از این روز باید به طور جد تلاش شود باند دوم فرودگاه بین المللی کرمان راه اندازی شود.

رزم حسینی تصریح کرد: سهم استان برای تهیه زیرساختها 30 میلیارد تومان برآورد شده است که پس از مذاکره ای که در هفته اخیر با آخوندی وزیر راه و شهرسازی انجام می پذیرد، می توان در دستور کار قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه هیچ پرواز خارجی جز کرمان، دبی از فرودگاه بین المللی کرمان انجام نمی پذیرد، افزود: طی مذاکره با شرکت هواپیمائی ماهان می توان نسبت به راه اندازی پروازهای خارجی اقدام کرد.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه