رفتن به بالا
  • Wednesday - 1 June 2016 - 12:53
  • کد خبر : ۳۷۹۵۸
635845883367941843

لینک کوتاه:
امام جمعه بردسیر در جشنواره گل محمدی لاله زار:

لاله زار بردسیر یکی از پایگاه های اقتصاد مقاومتی استان است

حجت الاسلام و المسلمین دکتر میثم تارم امام جمعه شهرستان بردسیر گفت: بخش لاله زار بردسیر یکی از پایگاه های اقتصاد مقاومتی استان است و به واسطه این مهم امروز شاهد پایین ترین نرخ بیکاری در منطقه به نسبت کل استان هستیم. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ حجت الاسلام و المسلمین دکتر […]

به گزارش هزار نیوز ؛

حجت الاسلام و المسلمین دکتر میثم تارم امام جمعه شهرستان بردسیر گفت: بخش لاله زار بردسیر یکی از پایگاه های اقتصاد مقاومتی استان است و به واسطه این مهم امروز شاهد پایین ترین نرخ بیکاری در منطقه به نسبت کل استان هستیم.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ حجت الاسلام و المسلمین دکتر میثم تارم امام جمعه ی شهرستان بردسیر در دهمین جشنواره گل محمدی لاله زار بردسیرضمن قدردانی از  مردم منطقه به خاطر تلاش و سنتی که مرحوم صنعتی و همسرش در منطقه پایه گذاری کرده، گفت: این سنت ماندگار، بخش لاله زار بردسیر را به یکی از پایگاه های اقتصاد مقاومتی استان تبدیل نموده و به واسطه این مهم امروز شاهد پایین ترین نرخ بیکاری در منطقه به نسبت کل استان هستیم.

وی با تاکید براینکه استاندار کرمان از ابتدا با رویکرد اقتصاد مقاومتی کار خود را در استان آغاز کرده است، افزود: معرفی شدن استان کرمان به عنوان سومین استان الگوی اقتصاد مقاومتی در سفر ریاست جمهوری و هیات دولت به استان کرمان، نتیجه تلاش های استاندار کرمان و مسئولین است.

امام جمعه ی بردسیر با اشاره به شهر  نمونه اقتصاد مقاومتی قلعه گنج، یادآور شد: اقدامات و پروژه های اقتصاد مقاومتی در شهر نمونه اقتصاد مقاومتی قلعه گنج با پیگیری های استاندار کرمان در حال اجراست و این نشان از آن دارد که می توان استان را با رویکرد اقتصاد مقاومتی اداره کرد.
انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه