رفتن به بالا
  • Tuesday - 28 June 2016 - 09:54
  • کد خبر : ۳۹۹۴۱
139504080243153678017414

لینک کوتاه:
یورو ۲۰۱۶ - فرانسه

لاگربک: پیروزی‌ مقابل انگلیس حاصل یک کار تیمی فوق‌العاده بود/ هالگریمسون: هنوز بهترین بازی‌های ایسلند را ندیده‌‌اید

سرمربی تیم ملی ایسلند صعود تیمش به یک مرحله چهار نهایی یورو ۲۰۱۶ را نتیجه کار گروهی فوق‌العاده شاگردانش برابر سه‌شیر دانست.                                                      اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال […]

به گزارش هزار نیوز ؛

سرمربی تیم ملی ایسلند صعود تیمش به یک مرحله چهار نهایی یورو ۲۰۱۶ را نتیجه کار گروهی فوق‌العاده شاگردانش برابر سه‌شیر دانست.

                                                     اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛ لارس لاگربک پس از پیروزی 2 بر یک شاگردانش برابر انگلیس در مرحله یک‌هشتم نهایی یورو 2016 که سبب شد آنها برای اولین بار در تاریخ‌شان حضور در جمع هشت تیم برتر جام ملت‌های اروپا را تجربه کنند، به خبرنگاران گفت: این برد حاصل یک کار تیمی خوب بود. ما از نظر دفاعی کارمان را خوب انجام می‌دهیم و تیمی سازمان‌یافته هستیم. بازیکنان ما کارشان را به درستی انجام می‌دهند و درک بالایی از بازی دارند. عملکرد‌مان در فاز هجومی هم خوب بود. فوتبال یعنی پیروز شدن و زدن بیشترین تعداد گل ممکن. این تیم نشان داد که چه توانایی‌های دارد. در این بازی سعی کردیم که هنگام حفظ توپ خونسردانه کار کنیم.

هیمیر هالگریمسون، دیگر سرمربی تیم ملی ایسلند هم گفت: این بازیکنان باورنکردنی‌اند. شخصیت آنها در چند بازی اخیری که انجام داده‌اند، عالی بوده است و هر روز بهتر و بهتر می‌شوند. این بازی شاید بهترین بازی ما در این جام بود. با این حال من می‌گویم که شما هنوز بهترین بازی‌های ما را در این جام ندیده‌اید.

وی ادامه داد: اگر کسی قبل از جام به ما می‌گفت که با شکست انگلیس در یک هشتم نهایی جزو هشت تیم برتر رقابت‌ها خواهیم بود، باور نمی‌کردیم. حالا اما یک مانع بزرگ دیگر پیش روی خودمان می‌بینیم که آن فرانسه میزبان در پاریس است. آن بازی یک بازی بسیار بزرگ خواهد بود.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه