رفتن به بالا
  • Sunday - 5 June 2016 - 12:24
  • کد خبر : ۳۸۱۵۵
13950316000456_PhotoA

لینک کوتاه:
مسؤول بسیج طلاب و روحانیون سپاه امام سجاد(ع):

مجلس شوم ششم به تاریخ پیوست و هرگز تکرار نخواهد شد

مسؤول بسیج طلاب و روحانیون سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: پدرخوانده‌های اصلاح‌طلب بدانند که نمایندگان مجلس دهم بیدار شده‌اند و دیگر فریب آنان را نخواهند خورد و هرگز مجلس ششم تکرار نخواهد شد و آن مجلس شوم به تاریخ پیوست.                               […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مسؤول بسیج طلاب و روحانیون سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: پدرخوانده‌های اصلاح‌طلب بدانند که نمایندگان مجلس دهم بیدار شده‌اند و دیگر فریب آنان را نخواهند خورد و هرگز مجلس ششم تکرار نخواهد شد و آن مجلس شوم به تاریخ پیوست.

                                                      اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛حجت‌الاسلام محمد برزگرپور در خصوص توهین شخصیت‌ها و رسانه‌های اصلاح‌طلب به نمایندگان مجلس اظهار کرد: انتظار همه از نمایندگان مجلس این است که به‌عنوان یک شخصیت مردمی، شأن خانه ملت را حفظ کنند و به همدیگر احترام قائل شوند.

وی افزود: نه مردم شریف ایران اسلامی، نه نمایندگان اصولگرایان و اصلاح‌طلبان و نه مستقل‌ها هیچ کدام توهین را نمی‌پسندند و پدرخوانده‌های اصلاح‌طلب بدانند که نمایندگان مجلس دهم بیدار شده‌اند و دیگر فریب آنان را نخواهند خورد و هرگز مجلس ششم تکرار نخواهد شد و آن مجلس شوم به تاریخ پیوست.

مسؤول بسیج طلاب و روحانیون سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان تصریح کرد: همه نمایندگان آزاد هستند و حق دارند در چارچوب قانون به کسانی که صلاح می‌دانند و در راه خدمت به نظام با در نظر گرفتن منویات مقام معظم رهبری گام برمی‌دارند در هیات رئیسه یا رئیس مجلس رای دهند که بحمدالله این اتفاق افتاد.

برزگرپور با بیان اینکه نمایندگان مردم در مجلس می‌بایست به تفکر و اندیشه‌های امام خمینی(ره) نگاه کنند و بدانند که بنیانگذار انقلاب اسلامی هدفی جز خدمت به مردم نداشت و به همین دلیل در دل‌ها جای گرفت، تاکید کرد: در کشور ایران اسلامی هر کس و هر جریانی که به دنبال منافع شخصی و گروهی خود باشد قطعا توسط مردم کنار خواهد رفت.

وی در پایان یادآور شد: نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی علاوه بر دفاع از منافع ملی و ارزش‌های انقلاب از منافع استانی بخصوص حمایت از نیروی انسانی را سرلوحه کار خود قرار دهند و قطعا نمایندگان مردم در سایه همدلی و همراهی در جهت تحقق شاخصه‌های اقتصاد مقاومتی و سیاست‌های کلی نظام و به‌ویژه اجرای برنامه توسعه اقتصادی و اجتماعی، بدون تاثیرپذیری از معاندین و عوامل نفوذی استکبار گام بر می‌دارند.

انتهای پیام/منبع:فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه