رفتن به بالا
  • Monday - 20 June 2016 - 09:16
  • کد خبر : ۳۹۴۹۳
139403131403001015424564

لینک کوتاه:
هر جا کادر فنی صلاح بداند روی تشک می‌روم

محمدی: از کشتی هایم در آمریکا راضی نبودم/ خسته شده‌ایم و دیگر مهم نیست مسئولان چه می‌کنند

آزادکار وزن ۶۵ کیلوگرم کشورمان تاکید کرد از عملکردش در جام جهانی رضایت ندارد.                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزارنیوز؛سید احمد محمدی در خصوص عملکردش […]

به گزارش هزار نیوز ؛

آزادکار وزن ۶۵ کیلوگرم کشورمان تاکید کرد از عملکردش در جام جهانی رضایت ندارد.

                                                  اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛سید احمد محمدی در خصوص عملکردش در مسابقات جام جهانی اظهارداشت: از کشتی‌هایی که در جام جهانی گرفتم، اصلا راضی نیستم و باید بهتر کار می‌کردم.

وی افزود: پس از مصدومیتی که داشتم در مسابقات انتخابی روی تشک رفتم و پس از آن نیز در شرایط بدنسازی قرار داشتم. در جام جهانی نیز مقابل آمریکا روی یک صحنه کشتی از دستم در رفت.
آزادکار وزن 65 کیلوگرم کشورمان خاطرنشان کرد: باید در این مدت بهتر کار کنم و نقاط ضعفم را برطرف کنم، البته شرایط مصدومیتم نیز بهتر شده و باید باز هم بهتر شود.

محمدی در خصوص حضورش در تورنمنت ارمنستان نیز عنوان کرد: با نظر کادرفنی هر جا که نیاز باشد روی تشک خواهم رفت. امیدوارم هرکسی شایسته‌تر است در المپیک روی تشک برود و در نهایت دست پر از ریو بازگردد.

وی در خصوص اینکه چه توقعی از مسئولان در این روزها دارد، گفت: آن‌قدر حرف زده‌ایم که خسته شده‌ایم و دیگر مهم نیست مسئولان چه می‌کنند. هدف کشتی گیران بزرگ‌تر از این موارد است.

دارنده مدال نقره جهان تصریح کرد: خوشحال هستم که برای هفتمین بار قهرمان جام جهانی شدیم و برای ساعاتی دل مردم را شاد کردیم، این از همه چیز برای من مهمتر است.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه