رفتن به بالا
  • Wednesday - 1 June 2016 - 09:51
  • کد خبر : ۳۷۹۲۶
4617519_268

لینک کوتاه:
اختصاصی/

محموله تریاک به پایتخت نرسید/ انتقال مواد با تانکر نفت کش

ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ موفق شدند محموله تریاک را که در یک تانکر جاسازی شده بود، شناسایی و توقیف کنند.                                                          اخبار هزار نیوز  را […]

به گزارش هزار نیوز ؛

ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ موفق شدند محموله تریاک را که در یک تانکر جاسازی شده بود، شناسایی و توقیف کنند.

                                                         اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛اردیبهشت ماه بود که فردی به نام احسان قصد تهیه و توزیع مواد مخدر در محدوده تهران بزرگ را داشت که خبر چنین اتفاقی به سرعت به گوش پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ رسید و ماموران عملیات ویژه دایره چهارم برای شناسایی و رصد اطلاعاتی سوژه دست به کار شدند .
29 اردیبهشت تلاش ماموران نتیجه داد و مشخص شد احسان قصد انتقال یک محموله موادمخدر از مسیر استان یزد به پایتخت را دارد، لذا سریعا محور های مواصلاتی توسط چند تیم پلیس تحت نظر گرفته شد.
احسان که بوسیله یک خودرو تانکر نفت کش در جاده یزد در حرکت بود، ساعت 16:30 پنجم خرداد ماه توسط ماموران مشاهده و طی عملیاتی مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد متوقف و دستگیر شد .
سرهنگ محمد بخشنده از پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در خصوص این خبر به باشگاه خبرنگاران گفت: طی این عملیات از تانکر سوداگر مرگ 81کیلو و 200 گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط گردید.
انتهای پیام/منبع باشگاه خبرنگاران جوان
انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه