رفتن به بالا
  • Sunday - 26 June 2016 - 09:47
  • کد خبر : ۳۹۸۱۶
139408101635561296431924

لینک کوتاه:
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان:

محکومیت ۱۳۱ میلیارد و ۳۹۶ میلیون ریالی متخلفان اقتصادی در کرمان/برای‌ کنترل‌ قاچاق کالا ‌از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمان از محکومیت ۱۳۱ میلیارد و ۳۹۶ میلیون ریالی متخلفان اقتصادی در کرمان خبر داد و گفت: برای‌ کنترل‌ قاچاق کالا ‌از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم.                                                 […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمان از محکومیت ۱۳۱ میلیارد و ۳۹۶ میلیون ریالی متخلفان اقتصادی در کرمان خبر داد و گفت: برای‌ کنترل‌ قاچاق کالا ‌از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم.

                                                اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛ارسلان میری به مناسبت هفته قوه قضائیه اظهار داشت: تعزیرات حکومتی به عنوان یک نهاد حاکمیتی در راستای  تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری از تولیدکنندگان داخلی حمایت می‌کند.

وی با اشاره به اینکه آگاهی‎بخشی به جامعه در ارتباط با خطرات و مضرات استفاده از کالاهای وارداتی بر اقتصاد کشور و اشتغال جوانان وظیفه اصلی رسانه‌هاست گفت: اداره کل تعزیرات حکومتی با صدور آرا قاطع در مهار و کنترل پدیده شوم قاچاق کالا و ارز از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان با بیان اینکه واردات بی‌رویه تولید کشور را با خطرات جدی روبه‌رو کرده است افزود: مردم باید بدانند که استفاده از کالاهای قاچاق وارداتی، تعطیلات کارخانجات داخلی و در نتیجه بیکاری فرزندانشان را در بر دارد.

وی مبارزه با تخلفات اقتصادی از جمله گران‌فروشی، کم‌فروشی، احتکار و عرضه خارج از شبکه کالا را از دیگر وظایف تعزیرات حکومتی دانست و خاطرنشان کرد: در تنظیم بازار و فرآیند امور اقتصادی و معیشت روزانه مردم با همکاری سایر نهادهای مرتبط سعی بر ایجاد تعادل در بازار را داریم.

میری با بیان اینکه در سال گذشته 18 هزار و 52 پرونده به شعب این اداره کل وارد شده است گفت: از این تعداد 17 هزار و 666 پرونده مختومه شده است.

وی افزود: در مجموع  حدود 131 میلیارد و 396 میلیون ریال محکومیت برای پرونده‌های رسیدگی شده، صادر شده که از این مبلغ حدود 56 میلیارد و 825 میلیون ریال تا پایان سال 94 اعلام وصول شد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمان با اشاره به اینکه این اداره در راستای کاهش پرونده‌ها اقدامات پیشگیرانه نیز انجام می‌دهد خاطرنشان کرد: در این راستا جلسات متعدد با اصناف و اتحادیه‌های صنوف مختلف در استان برگزار می‌شود و موارد مورد نظر ابلاغ و آموزش داده می‌شود.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه