رفتن به بالا
  • Thursday - 16 June 2016 - 10:45
  • کد خبر : ۳۹۲۲۱
139502081120372527589274

لینک کوتاه:
امیر بیغم:

مرکز آموزشی نداجا در رشت یکی از مجهزترین مراکز آموزشی خاورمیانه است

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش با تمجید از اقدام‌های ارزشمند مرکز آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) رشت در جهت افزایش کیفیت آموزش و اختراعات مبتکرانه گفت: این مرکز یکی از مجهزترین مراکز آموزشی در خاورمیانه است.                                         […]

به گزارش هزار نیوز ؛

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش با تمجید از اقدام‌های ارزشمند مرکز آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) رشت در جهت افزایش کیفیت آموزش و اختراعات مبتکرانه گفت: این مرکز یکی از مجهزترین مراکز آموزشی در خاورمیانه است.

                                                    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛دریادار غلامرضا خادم بیغم جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش از مرکز آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) رشت بازدید کرد و طی سخنانی طی سخنانی در جمع کارکنان این مرکز، ماه  مبارک رمضان را  ماه  رحمت و برکت و مغفرت و فرصت بسیار مناسب برای بهره گیری از فیوضات الهی دانست و با اشاره  به جایگاه رفیع قرآن و محافل اُنس با قرآن کریم در نیروی دریایی ارتش گفت: در تمامی پایگاه‌ها و منازل سازمانی نیروی دریایی و حتی در یگان‌های شناور و زیرسطحی‌ها این محافل نورانی برگزار می‌شود، چرا که کارکنان ولایتمدار نیروی دریایی از برکات قرآن کریم آگاه هستند و امروز به برکت وجود این کتاب آسمانی و اعتقاد راسخ شما توانسته‌ایم ماموریت‌های خود را به نحو احسن به انجام برسانیم.

وی افزود: دریادلان غیور نیروی دریایی هم اکنون در فضای بسیار خشن و تهدید آمیز آب‌های  بین‌المللی و با دشمنی آشکار مستکبران  که تا بن دندان مسلح هستند، با اقتدار و در جلوی چشم آنها ماموریت‌ها را انجام  می‌دهند.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش با  تمجید از اقدام‌های ارزشمند مرکز آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) رشت در جهت افزایش کیفیت آموزش و اختراعات مبتکرانه گفت: این مرکز  یکی از مجهزترین مراکز آموزشی در خاورمیانه است.

دریادار بیغم این مرکز را مهد پرورش جوانانی دانست که پایه های اصلی نیروی دریایی را تشکیل می‌دهند و خاطر نشان کرد: نیروی دریایی ارتش یک نیروی  تجهیزات محور است. امروز در ساخت  انواع ناوشکن‌ها و زیردریایی‌ها با تکیه بر توان و تخصص داخلی از پیشرفته‌ترین و پیچیده‌ترین علم روز دنیا نیز استفاده می‌کنیم.

وی در پایان خطاب به کارکنان  تحت آموزش اظهار داشت: شما با ایمان و اراده راسخ که برگرفته از راه پر برکت شهداء است باید به نحو احسن ماموریت‌ها را به انجام برسانید و بدانید که قطعاً با این تفکر مقدس و با قدرت ایمان و اتکاء به خداوند هر تهدیدی را خنثی خواهیم کرد.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه