رفتن به بالا
  • Thursday - 16 June 2016 - 10:23
  • کد خبر : ۳۹۲۱۱
4694370_160

لینک کوتاه:
جعفرزاده :

مسئولان هرچه سریعتر برنامه‌های خود را در رابطه با فرمایشات رهبری اعلام کنند

نماینده مردم گیلان گفت: امیدوارم مسئولان هرچه سریعتر در رابطه با فرمایشات رهبری برنامه‌ها و دستورات کار خودشان را اعلام کنند.                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به […]

به گزارش هزار نیوز ؛

نماینده مردم گیلان گفت: امیدوارم مسئولان هرچه سریعتر در رابطه با فرمایشات رهبری برنامه‌ها و دستورات کار خودشان را اعلام کنند.

                                                  اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم گیلان با اشاره به اظهارات مقام معظم رهبری در جمع کارگزاران اظهار داشت: در فرمایشات مقام معظم رهبری چند نکته وجود داشت یکی اینکه تقریبا همه کسانی که در آنجا حضور داشتند از مدیران ارشد کشوری بودند.

وی ادامه داد: خوشبختانه سکان این کشتی نظام بعد از 38 سال دست کسی است که تسلط و اشرافیت بر همه مسائل و همه موضوعات دارد، ایشان در دیدارها  از عملی‌ترین و تخصصی‌ترین موضوعات از جمله زاد و ولد تا سینمای هالیوود صحبت کردند اما نکته دیگری وجود داشت و آن صراحت بیان مقام معظم رهبری بود.

نماینده مجلس دهم گفت: صراحت بیانی که ما آن را در کشور کم داریم و این یک نوع آموزش و عدم تعارف بود چرا که همه ما با یکدیگر با تعارف صحبت می‌کنیم.

جعفرزاده ایمن آبادی اظهار داشت: وقتی مقام معظم رهبری دیدند که مردم مشکل دارند و اقتصاد مقاومتی آنطور که مورد نیاز است پیش نمی‌رود لذا بی‌تکلف و بدون ملاحظات عرفی مطالبشان را بیان کردند.

وی خاطر نشان کرد: امیدوارم تمامی مسئولان به ویژه دولت هرچه سریعتر در رابطه با فرمایشات رهبری برنامه‌ها و دستورات کار خودشان را اعلام کنند.

انتهای پیام/منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه