رفتن به بالا
  • Wednesday - 29 June 2016 - 11:34
  • کد خبر : ۳۹۹۹۶
1

لینک کوتاه:
گرافیک مسیر؛

مسیر راهپیمایی روز قدس در شهرستان بردسیر اعلام شد

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در آستانه  روز جهانی قدس با صدور اطلاعیه‌ای مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس را اعلام کرد. به گزارش هزار نیوز ؛ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بردسیر در آستانه  روز جهانی قدس با صدور اطلاعیه‌ای مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس را اعلام کرد. متن این اطلاعیه به شرح زیر است: در […]

به گزارش هزار نیوز ؛

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در آستانه  روز جهانی قدس با صدور اطلاعیه‌ای مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس را اعلام کرد.

به گزارش هزار نیوز ؛

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بردسیر در آستانه  روز جهانی قدس با صدور اطلاعیه‌ای مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس را اعلام کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

در آستانه آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان که بنا به فرموده بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) ،روز جهانی قدس نام گرفته است و یکی از جلوه‌های حقیقی اتحاد و انسجام و  وحدت جهان اسلام و «امت بزرگ رسول‌الله» است؛ ملت مؤمن و روزه‌دار ایران اسلامی با پشت‌سر گذاشتن ایام و لیالی قدر و با تضرع، دعا و انابه به درگاه ایزد متعال و رب بی‌نیاز، آماده خلق حماسه سیاسی دیگری در عرصه ملی و بین‌المللی می‌شود تا صدای حقانیت تنیده شده در مظلومیت فلسطین و قدس شریف را بار دیگر در جهان فریاد زده و داد مظلوم را از ظالمین رژیم اشغالگر و سفاک قدس مطالبه کند.

فرمانداری وشورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بردسیر ضمن دعوت از ملت بزرگ و همیشه در صحنه ایران اسلامی از عموم مردم شریف و قدرشناس شهرستان بردسیر، از عموم گروه‌ها، اقشار، اصناف مختلف مردمی، تشکل‌ها، احزاب، گروه‌ها ، جناح‌ها  و دسته‌های مختلف سیاسی ـ  اجتماعی وفادار به آرمان‌های انقلاب اسلامی و قدس شریف می‌خواهد تا بار دیگر با خلق حماسه‌ای عظیم و در خور شکوه و مجد و عظمت ایران و ایرانی با حضور انبوه، مثال‌زدنی و آگاهانه خود در راهپیمایی روز جهانی قدس که جمعه 11تیرماه به سمت میعادگاه‌‌ نماز جمعه برگزار می‌شود ؛ سیلی محکمی به نظام استکبار و سلطه جهانی   زده و  با آرمان مقدس آزادی قدس شریف، تجدید میثاق کنند.

این راهپیمایی دربردسیر از ساعت 11 صبح از میدان آزادی به سمت امام زاده سیدمحمد برگزار خواهد شد.

1

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه