رفتن به بالا
  • Sunday - 26 June 2016 - 10:49
  • کد خبر : ۳۹۸۶۸
13950221000810_PhotoA

لینک کوتاه:
به افشارزاده گفتم اگر پول ندارید چطور بازیکن جذب می‌کنید؟

مظلومی: آقایانی که به من و قلعه‌نویی خیانت کردند به منصوریان هم می‌کنند/ نقاب از چهره برخی‌ها برداشته می‌شود

سرمربی پیشین تیم استقلال گفت: متأسفانه عده‌ای از آقایان که به من و قلعه‌نویی خیانت کردند، همین حالا هم در استقلال حضور دارند و به منصوریان هم خیانت خواهند کرد.                                                   […]

به گزارش هزار نیوز ؛

سرمربی پیشین تیم استقلال گفت: متأسفانه عده‌ای از آقایان که به من و قلعه‌نویی خیانت کردند، همین حالا هم در استقلال حضور دارند و به منصوریان هم خیانت خواهند کرد.

                                                      اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛ کانون هواداران باشگاه استقلال امشب در یکی از رستوران‌های تهران مراسم تقدیر از مظلومی برگزار کرد، قرار بود در این مراسم چند بازیکن فصل گذشته استقلال هم حضور داشته باشند، اما هیچ‌کدام به این مراسم نیامدند.

نکته جالب‌توجه اینجا بود که وقتی حسن روشن، پرویز مظلومی را دید، سالن را ترک کرد و حتی کار به‌جایی رسید که این دو نفر خیلی بی‌تفاوت از کنار همدیگر عبور کرده و درنهایت مظلومی در سالن حضور پیدا کرد.

پرویز مظلومی هنگامی‌که در میان هواداران و لیدرهای استقلال نشسته بود دقایقی در مقابل آنها به سخنرانی پرداخت. مظلومی خطاب به آنها گفت: متأسفانه به من در استقلال خیانت کردند، همان آقایانی که در بازی معروف 3 بر 2 مقابل پرسپولیس به من خیانت کرده بودند، حالا هم در این باشگاه حضور دارند.

وی افزود: اینها از نظر من نامردی است. وقتی در اواسط فصل بارها خواستم که پول کرار را بدهند این کار  را انجام ندادند تا این بازیکن به هم بریزد و تیم را دچار مشکل کند. آنها می‌توانستند پول کرار را بدهند، ولی این کار را انجام ندادند.

سرمربی فصل گذشته استقلال در ادامه صحبت‌هایش تأکید کرد: متأسفانه آقایانی که به من خیانت کردند همین الان هم در استقلال هستند و همان‌طور که به قلعه‌نویی خیانت کرده بودند، مطمئن باشید به منصوریان هم خیانت کرده و همین بلا را بر سرش می‌آورند.

وی که با حالتی ناراحت و صدایی بلند صحبت می‌کرد گفت: خیلی حرف‌ها در دلم هست که همه اینها را با خودم نگه می‌دارم و تا آن دنیا به کسی نمی‌گویم و مطمئن باشید برخی آقایان را به خدا واگذار می‌کنم.

مظلومی در پایان گفت: امروز به باشگاه رفتم و افشارزاده را دیدم و به او گفتم پولم را بدهید که او پاسخ داد فعلاً پولی نداریم، اما به شما پرداخت می‌کنیم که من هم گفتم اگر پول ندارید، چطور بازیکن جذب می‌کنید؟

مظلومی در پایان گفت: متأسفانه اتفاقاتی در استقلال رخ داد که من را آزرده‌خاطر کرد اما مطمئن باشید نقاب از چهره آقایان برداشته خواهد شد.

انتهای پیام/منبع:فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه