رفتن به بالا
  • Sunday - 12 June 2016 - 11:04
  • کد خبر : ۳۸۷۸۶
13940414000416_PhotoA

لینک کوتاه:
هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال بررسی می‌کند

ملی‌پوشان سرباز خاطی از بازی در تیم‌های باشگاهی هم محروم می‌شوند!

در جلسه شب گذشته هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال این پیشنهاد مطرح شد که ملی‌پوشان سرباز خاطی علاوه بر تیم ملی از حضور در عرصه باشگاهی نیز محروم شوند.                                                      اخبار […]

به گزارش هزار نیوز ؛

در جلسه شب گذشته هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال این پیشنهاد مطرح شد که ملی‌پوشان سرباز خاطی علاوه بر تیم ملی از حضور در عرصه باشگاهی نیز محروم شوند.

                                                     اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛جلسه هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال شب گذشته در کمپ تیم‌های ملی و با حضور تمام اعضا برگزار شد که ماحصل آن تصویب 7 بند بود

علاوه بر این 7 بند، همچنین پیشنهادی مطرح شد که اگر قرار است بازیکنان سرباز به هر دلیلی برای تیم های ملی فوتبال بازی نکنند، این موضوع شامل حال باشگاه‌ها نیز شده و این بازیکنان حتی نتوانند در عرصه باشگاهی نیز برای تیم‌هایشان به میدان بروند.

این پیشنهاد شب گذشته در هیأت رئیسه مطرح شد و قرار است اعضا بر روی این موضوع کار کرده و در جلسات بعدی تصمیم‌گیری لازم را به عمل بیاورند.

این در حالی است که در حال حاضر تنها بازیکن مطرح در این دسته از ملی‌پوشان سروش رفیعی هافبک تراکتورسازی است که گویا این قانون فقط شامل حال این بازیکن خواهد شد.

انتهای پیام/منبع:فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه