رفتن به بالا
  • Wednesday - 22 June 2016 - 10:24
  • کد خبر : ۳۹۵۸۳
IMG22324346

لینک کوتاه:
دادستان کل کشور:

منتظر عزل مدیران دولتی متخلف در موضوع فیش‌های حقوقی هستیم/ مسئله فیش‌های حقوقی سیاسی نشود

دادستان کل کشور با اشاره به موضوع فیش‌های حقوقی مطرح شده در رسانه‌ها و همچنین صحبت‌های رئیس جمهور،‌ گفت:‌ ما منتظر عزل مدیرانی هستیم که تخلف آنها اثبات می‌شود. به گزارش هزار نیوز ؛ حجت الاسلام منتظری در حاشیه مراسم روز جهانی مبارزه با مواد مخدر، در مورد برخورد دستگاه قضا در موضوع فیش‌های حقوقی کلان، […]

به گزارش هزار نیوز ؛

دادستان کل کشور با اشاره به موضوع فیش‌های حقوقی مطرح شده در رسانه‌ها و همچنین صحبت‌های رئیس جمهور،‌ گفت:‌ ما منتظر عزل مدیرانی هستیم که تخلف آنها اثبات می‌شود.

به گزارش هزار نیوز ؛ حجت الاسلام منتظری در حاشیه مراسم روز جهانی مبارزه با مواد مخدر، در مورد برخورد دستگاه قضا در موضوع فیش‌های حقوقی کلان، گفت:‌ متأسفانه فیش‌های حقوقی ابزاری برای برخوردهای جناحی شده است.

 

وی ادامه داد:‌ دولت و قوه قضائیه در پی آن هستند که با این موضوع برخورد جدی کنند اما انتظار از دولت این است که با مدیران خود برخورد کند و همانگونه که رئیس جمهور گفته ما منتظریم تا ببینیم چند نفر از مدیرانی که با اسناد و مدارک تخلفشان ثابت می‌شود،‌ عزل می‌شوند.

 

وی خطاب به مردم گفت:‌ این مسئله نباید جناحی و سیاسی شود و یک جناح فیش‌های جناح دیگر را منتشر کرده و آنها را بکوبد.

 

دادستان کل کشور تأکید کرد:‌ قطعاً مقامات عالیه نظام در حل این مسئله عزم جدی دارند تا شاهد تبعیض در جامعه نباشیم و اعتمادها به مردم باز گردد.

 

منتظری در پاسخ به برخورد دستگاه قضا با دانه‌درشت‌ها گفت:‌ این افراد لایه‌های مختلفی برای خود ایجاد کرده‌اند که دسترسی به آنها را مشکل می‌کند و امیدواریم بتوانیم با هماهنگی سایر کشورها این افراد شناسایی و مورد برخورد قرار گیرند.

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه