رفتن به بالا
  • Thursday - 16 June 2016 - 08:56
  • کد خبر : ۳۹۱۶۹
139503031834159027757134

لینک کوتاه:
جانشین دانشگاه افسری امام حسین(ع) :

میلیون‌ها جوان ایرانی در یک لحظه ریشه ‌تکفیری‌ها و ‌دشمنان اسلام را خواهند کند/بچه‌های دهه ۷۰ ‌بیشتر از دهه ۶۰ و ۵۰ در وسط میدان دفاع از اسلام هستند‌

جانشین دانشگاه امام حسین(ع) با اشاره به شهادت عباس دانشگر این شهید والامقام را نمونه بارز جوان مؤمن و انقلابی دانست و گفت: جوانان امروز پای انقلاب ایستاده‌اند.                                                     اخبار […]

به گزارش هزار نیوز ؛

جانشین دانشگاه امام حسین(ع) با اشاره به شهادت عباس دانشگر این شهید والامقام را نمونه بارز جوان مؤمن و انقلابی دانست و گفت: جوانان امروز پای انقلاب ایستاده‌اند.

                                                    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛سردار حمید اباذریاظهار داشت: شهدای مدافع حرم به وظیفه خود در قبال دفاع از حرم اهل‌بیت(ع) عمل کرده‌اند و اگر ما مانده‌ایم باید گفت که ما جامانده از قافله آنانیم.

وی افزود: امروز بچه‌هایی که قد راست کرده و برای دفاع از حرم آل‌الله حرکت کردند مهم‌ترین وظیفه ما را امروز دارند برای دفاع از اسلام و حرم اهل بیت(ع) انجام می‌دهند.

جانشین دانشگاه افسری امام حسین(ع) با انتقاد از برخی اظهارات مبنی بر اینکه جوانان امروز کشور دیگر انقلابی نبوده و مانند جوانان ابتدای انقلاب به پای آرمان‌های این نظام مقدس نمی‌مانند عنوان کرد: بزرگترین شاهد برای اینکه بگوییم بچه‌های دهه هفتادی ما نیز وسط میدان دفاع از اسلام هستند همین شهید عباس دانشگر است.

به گفته اباذری شهید عباس دانشگر امروز شاهد بزرگ انقلاب اسلامی و الگوی بزرگ انقلاب اسلامی است و این شهید نمونه‌ای از یک جوان مؤمن انقلابی شهادت طلب است.

وی تصریح کرد: هر کسی که هر حرفی زده است امروز با وجود عباس دانشگر باید حرف خود را پس بگیرد و عباس ثابت کرده است که بچه‌های دهه هفتاد چه بسا بیشتر از دهه 60 و 50 در وسط میدان هستند.

جانشین دانشگاه افسری امام حسین(ع) با اشاره به برخی فرمایشات امام خامنه‌ای درباره شهادت بیان کرد: مقام معظم رهبری جمله‌ای دارند که می‌گوید کسی که به دنبال شهادت است؛ اول باید در دنیا شهید شود و پس از آن شهید می‌شود. باید گفت که عباس یک شهید زنده بود.

اباذری خاطرنشان کرد: شهید دانشگر کسی بود که بسیار مراقب خود و نفس خودش و نیز مراقب گناه بوده و به شدت ولایتمدار و شهادت طلب بود.

وی خطاب به ترورسیت‌های تکفیری منطقه و حامیان آنان خاطرنشان کرد: این را به یقین بدانید که اگر ما درهای دفاع از حرم را باز کنیم؛ میلیون‌ها جوان ایرانی در یک لحظه ریشه همه تکفیر و همه دشمنان اسلام را خواهند کند اما امروز معذوراتی برای این مهم وجود دارد.

جانشین دانشگاه افسری امام حسین(ع) افزود: امروز جمهوری اسلامی ایران فضای این را ندارد که مستقیم روبه‌روی دشمن بایستد تا ریشه ظلم را از جا برکند.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه