رفتن به بالا
  • Thursday - 16 June 2016 - 10:47
  • کد خبر : ۳۹۲۲۴
139503261453088947928794

لینک کوتاه:
استولتنبرگ:

ناتو با تسلیحات متعارف با حملات سایبری مقابله خواهد کرد

به گفته دبیر کل ناتو، پیمان آتلانتیک شمالی با استقرار تسلیحات متعارف به هرگونه حملات سایبری احتمالی در آینده واکنش نشان خواهد داد.                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال […]

به گزارش هزار نیوز ؛

به گفته دبیر کل ناتو، پیمان آتلانتیک شمالی با استقرار تسلیحات متعارف به هرگونه حملات سایبری احتمالی در آینده واکنش نشان خواهد داد.

                                                  اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛ینس استولتنبرگ دبیر کل ناتو در مصاحبه ای با بیلد که امروز پنجشنبه منتشر شده است، تاکید کرد: یک حمله سایبری شدید احتمالا از سوی ائتلاف ناتو یک مورد خاص در نظر گرفته خواهد شد. بنابر این ناتو می تواند و باید به این گونه حملات واکنش نشان دهد. چگونگی این پاسخ بستگی به شدت حملات سایبری خواهد داشت.

وی در ادامه تصریح کرد: ناتو باید تهدیدات روزافزون سایبری را که با آن روبرو است، مورد ارزیابی قرار دهد، به همین دلیل اعضای ناتو موافقت کرده اند تا در برابر حملات سایبری که با آن روبرو هستند، واکنش نشان دهند، همان طور که در برابر حملاتی که علیه خاک و هوا و دریای آنها انجام می شود، واکنش نشان می دهند.

نشست آتی رهبران ناتو قرار است در شهر ورشو پایتخت لهستان برگزار شود. رهبران ناتو احتمالا در این نشست در خصوص جزییات بیشتر برای هماهنگی مقابله با تهدیدات سایبری به توافق خواهند رسید.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه