رفتن به بالا
  • Sunday - 5 June 2016 - 10:15
  • کد خبر : ۳۸۰۲۴
photo_2016-06-05_09-49-23

لینک کوتاه:
کارشناس مسائل سیاسی:

نباید مردم را مخالف جریان انقلاب حرکت داد/حکومت سیاسی به مردم متکی است

کریم زاده کارشناس مسائل سیاسی گفت: مهم ترین نکته ایی که در حوزه سیاسی وجود دارد؛ اتکا حکومت سیاسی به مردم است ؛  نقطه ضعف ما اینست که مردم را مخالف جریان انقلاب حرکت میدهیم؛ جریان انقلاب و حضرت امام انقلاب را دنبال کردند. کریم زاده کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار هزار نیوز […]

به گزارش هزار نیوز ؛

کریم زاده کارشناس مسائل سیاسی گفت: مهم ترین نکته ایی که در حوزه سیاسی وجود دارد؛ اتکا حکومت سیاسی به مردم است ؛  نقطه ضعف ما اینست که مردم را مخالف جریان انقلاب حرکت میدهیم؛ جریان انقلاب و حضرت امام انقلاب را دنبال کردند.

کریم زاده کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ در رابطه اتفاقات سیاسی خرداد ماه ، گفت: 54 سال پیش جرقه ی انقلاب اسلامی در خرداد ماه سال 42 زده شد ؛ انقلابی که دشمنان فکر میکردند مانند همه ی انقلاب ها چندسالی بیشتر دوام نخواهد داشت و مجددا یک جریان دیگر جای آن را خواهد گرفت.

وی ادامه داد:  اما انقلاب ایران اسلامی الان 37 سال دارد و در تمام عرصه های سیاسی و امنیتی بسیار پویا و در حال حرکت است.

این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه ما ده سال اول انقلاب در خدمت امام بودیم ؛ بیان داشت : ده سالی که امام رهبری انقلاب اسلامی را بر عهده داشتند دشمن تمام توانش را گذاشت تا این انقلاب را ساقط کند.

وی با تاکید بر اینکه برای اثبات انقلاب باید در شش حوزه فعالیت کرد ؛ گفت: : برای اینکه بتوانیم پایه های انقلاب را را محکمتر کنیم باید در 6 حوزه فعالیت میکردیم ؛ در 6 حوزه قدرتمند میشدیم؛  اگر در هرکدام از حوزه ها ضعف نشان میدادیم دشمن از آن به عنوان نقطه ضعف ما استفاده میکرد.

کریم زاده افزود: حوزه اول که باید در آن قدرتمند میشدیم و در همان زمان جنگ حضرت امام به آن اشاره کردند در حوزه نظامی بود ؛ حوزه نظامی یعنی سیاست خارجی ای که ما باید انقلابمان را در مقابل حمله دشمن بیمه میکردیم ما اینکار را کردیم.

وی حوزه ی دوم را ؛ حوزه امنیتی نام برد و گفت: ما برای تقویت حوزه ی امینی در داخل کشور ؛ سربازان گمنام امام زمان را پرورش دادیم ؛ نیروهایی که بسیار هوشمند عمل میکنند.

کریم زاده بیان داشت : حوزه سومی که ما در آن بسیار قدرتمند هستیم حوزه ژئوپلوتیکی هست ؛ کشور ما در منطقه ی جغرافیایی ای قرار دارد که ما بسیار قدرتمند کرده است ؛  چرا که یکی از گذرگاه هایی که بیشترین تجارت بین المللی تجارت نفت کش ها دارد تنگه هرمز است که در اختیار ایران است.

وی افزود: حوزه بعدی ما که یکی از پایه های اساسی قدرت ماست حوزه سیاسی است، مهم ترین نکته ایی که در حوزه سیاسی وجود دارد؛ اتکا حکومت سیاسی به مردم است ؛  نقطه ضعف ما اینست که مردم را مخالف جریان انقلاب حرکت میدهیم؛ جریان انقلاب و حضرت امام انقلاب را دنبال کردند.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه