رفتن به بالا
  • Sunday - 12 June 2016 - 09:56
  • کد خبر : ۳۸۷۴۲
13940316190325405441304

لینک کوتاه:
کارشناس نظامی سوری

نشست وزرای دفاع در تهران مقدمه‌ای برای هماهنگی در همه سطوح است

یک کارشناس نظامی سوری، نشست وزرای دفاع ایران و روسیه و سوریه در تهران را مقدمه‌ای برای هماهنگی در همه سطوح دانست.                                                       اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

یک کارشناس نظامی سوری، نشست وزرای دفاع ایران و روسیه و سوریه در تهران را مقدمه‌ای برای هماهنگی در همه سطوح دانست.

                                                      اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛«سلیم حربا» کارشناس نظامی سوری در دمشق گفت: نشست وزرای دفاع سوریه، ایران و روسیه در تهران نشان دهنده اصرار شدید این سه کشور به ادامه مبارزه با تروریسم است که برآیند این نشست، ظهور  تاکتیک‌های جدید و هماهنگی در همه سطوح طی روزهای آینده است.

وی افزود: درست است که این نشست در تهران برگزار شد اما این نشست برای ارزیابی مرحله‌ای از مبارزه با تروریسم است که سپری شد. مرحله‌ای که در آن دستاوردهای میدانی و نظامی زیادی محقق شد و تلفات مادی و جانی سنگینی به تروریسم وارد آمد و تروریست‌ها مانند همیشه از سرمایه گذاری بر روی تروریسم برای رسیدن به اهداف سیاسی باز ماندند.

حربا تاکید کرد که نشست وزرای دفاع سه کشور در تهران بسیار جدی بود و بیانگر چندین موضوع است. اولا این نشست، ثبات استراتژیک هم پیمانان بویژه در سطح نظامی را نشان می‌دهد. ثانیا بیانگر اصرار روسیه و ایران و سوریه به ادامه مبارزه با تروریسم و فراهم کردن شرایط مناسب برای روند سیاسی است. سوما تلاش جدی سه کشور برای گرفتن همه بهانه‌ها و دلایل از حامیان تروریسم است.

این کارشناس نظامی سوری با بیان اینکه نشست وزرای دفاع در تهران با سخنرانی چند روز پیش بشار اسد در پارلمان سوریه در ارتباط است گفت: بشار اسد در سخنان خود هدف استراتژیک را مشخص کرد و گفت که شهر حلب سرنوشت اردوغان و پروژه اخوانی او را مشخص خواهد کرد و گورستانی برای رویا و توهمات و تروریست‌های او خواهد بود.

حربا گفت: به نظر من این نشست برای ترسیم نقشه راه برای تحقق هدفی است که بشار اسد مشخص کرده است  و من بعید می‌دانم که این نشست به مثابه ساعت صفر برای آغاز یک عملیات یا یک حماسه در حلب باشد.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه