رفتن به بالا
  • Thursday - 9 June 2016 - 11:22
  • کد خبر : ۳۸۴۹۶
139503191633364507890724

لینک کوتاه:
نماینده مردم تهران؛

نیازی به «مجلس در سایه» نداریم/ آمادگی پورابراهیمی، حضرتی و بهمنی برای ریاست کمیسیون اقتصادی

سید فرید موسوی با بیان اینکه مقام معظم رهبری حضور نمایندگان جوان و تازه‌نفس را یک فرصت برای مجلس دانستند، گفت نیازی به طرح مباحثی چون «مجلس در سایه» نیست و نباید به این حواشی ورود کرد.                                     […]

به گزارش هزار نیوز ؛

سید فرید موسوی با بیان اینکه مقام معظم رهبری حضور نمایندگان جوان و تازه‌نفس را یک فرصت برای مجلس دانستند، گفت نیازی به طرح مباحثی چون «مجلس در سایه» نیست و نباید به این حواشی ورود کرد.

                                                         اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛سید فرید موسوی نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران  درباره دیدار نمایندگان با رهبر معظم انقلاب و محورهای سخنان ایشان اظهار کرد: مقام معظم رهبری بر دو محور اقتصاد و فرهنگ تکیه داشتند. ایشان نسبت به اشتغال جوانان نگرانیهای جدی نیز ابراز کردند و راهی که تعیین کردند اولویتهای مجلس را روشن می‌کند.

وی افزود: مسئله بعدی که ایشان مطرح کردند نظارت و مراقبت از رفتار نمایندگان بود. ایشان در مجالس قبل نیز بر این مسئله تأکید کرده بودند، که حسب اهمیت در مجلس دهم نیز دوباره بر این مسئله تأکید داشتند.

موسوی درباره ترکیب هیئت رئیسه مجلس و انتخابات هیئت رئیسه گفت: هیئت رئیسه‌ای که  شکل گرفته مبتنی بر عقلانیت و خواست نمایندگان است و از تمامی طیفهای سیاسی تشکیل شده و امروز اراده مجلس باید بر رفع مشکلات و چالشهای اصلی کشور باشد.

عضو فراکسیون امید با اشاره به اینکه در مجلس دهم به‌خلاف مجالس گذشته یک سلیقه سیاسی اکثریت مطلق را ندارد، خاطرنشان کرد: تمامی جریانات انقلابی در این مجلس حضور دارند و این نویدبخش هماهنگی‌هایی است که برای مقابله با چالشهای اصلی کشور شکل می‌گیرد.

موسوی با بیان اینکه  تدقیق در ماهیت مشکلات کشور نشان می‌دهد رفع مشکلات از عهده یک فرد یا دولت، یا یک جریان به‌تنهایی خارج است، گفت: برای رفع مشکلات نیاز به همدلی و انسجام داریم که با توجه به همکاری‌هایی که در داخل مجلس شکل گرفته پیش‌بینی می‌شود مجلس، چهارساله آینده یک کارنامه قابل قبول به مردم تحویل دهد تا بتوانیم به انتظارات مقام معظم رهبری و مردم شریف کشور جامه عمل بپوشانیم.

نماینده مردم تهران درباره حضورش در کمیسیونهای مجلس دهم، گفت: اولویت اول من کمیسیون اقتصادی است و برای ریاست این کمیسیون افرادی چون محمدرضا پورابراهیمی، الیاس حضرتی و محمود بهمنی ابراز تمایل کرده‌اند که با مشخص شدن ترکیب نهایی کمیسیون، رئیس آن نیز مشخص می‌شود.

موسوی در واکنش به اظهارات برخی اصلاح‌طلبان که با ادعای کم‌تجربگی نمایندگان تهران، خواهان تشکیل «مجلس در سایه» هستند، خاطرنشان کرد: حضور افراد جوان، پرتوان و با انرژی در مجلس، همواره امری مفید بوده و مقام معظم رهبری هم حضور نمایندگان جدید و تازه‌نفس را یک فرصت برای مجلس دانستند.

موسوی افزود: افرادی که در دوره‌های قبل به مجلس آمدند نیز سابقه نمایندگی نداشتند. اشخاصی که اکنون افتخار خدمت در مجلس را یافته‌اند، تجارب و مدارک تحصیلی بالایی دارند و نیازی به طرح مباحثی چون مجلس در سایه نیست و نباید به این حواشی ورود کرد.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه