رفتن به بالا
  • Sunday - 12 June 2016 - 10:12
  • کد خبر : ۳۸۷۵۸
139503230210491327904884

لینک کوتاه:
یورو ۲۰۱۶ - فرانسه

هاجسون: تساوی تلخ دقیقه آخر برابر روسیه شبیه یک باخت بود

سرمربی تیم ملی انگلیس از دست دادن پیروزی مقابل روسیه در اولین بازی سه‌شیر در یورو ۲۰۱۶ را به یک باخت تشبیه کرد.                                                    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال […]

به گزارش هزار نیوز ؛

سرمربی تیم ملی انگلیس از دست دادن پیروزی مقابل روسیه در اولین بازی سه‌شیر در یورو ۲۰۱۶ را به یک باخت تشبیه کرد.

                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛روی هاجسون، سرمربی تیم ملی انگلیس پس از آنکه تیمش در دومین بازی از گروه B یورو 2016، در دقیقه دوم وقت‌های تلف شده نیمه دوم پیروزی یک یک گله برابر روسیه را با تساوی عوض کرد، به خبرنگاران گفت: من اکنون همان احساسی را دارم که بازیکنانم دارند. گفتن اینکه کام‌مان تلخ است و بسیار ناراحتیم هم برای وصف احساسی که داریم، کافی نیست.

سرمربی سه‌شیر افزود: فکر نمی‌کنم خیلی طول بکشد که این نتیجه را قبول کنیم. زمانی که بازی را آنالیز کنیم، فکر می‌کنم خیلی مسائل که باید آنها را حل کنیم، مشخص شود.

هاجسون تأکید کرد: امیدوارم بتوانیم خاطره تلخ این تساوی دقیقه آخر را از یاد ببریم و خودمان را برای بازی بعدی آماده کنیم. این تساوی بیشتر شبیه یک باخت بود. قبول گل تساوی همچون خوردن یک قرص تلخ بود.

وی عنوان کرد: وی من از عملکرد تیمم راضی هستم و فکر می کنم حق ما بود که به پیروزی برسیم. با این وجود این تساوی می‌تواند انگیزه‌ای برای کسب نتیجه در بازی‌های بعدی باشد و امیدوارم اتفاقی که امشب رخ داد، دوباره تکرار نشود.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه