رفتن به بالا
  • Wednesday - 8 June 2016 - 11:06
  • کد خبر : ۳۸۳۶۹
139503180932584027880164

لینک کوتاه:
با اتفاقاتی که رخ داد، نتیجه حداکثری نخواهیم گرفت

هاشمی: فروش نفت و تولیدات افزایش یافته اما همچنان مشکل داریم/ وضعیت تیراندازی قبل و بعد از برجام یکسان بوده است

رئیس فدراسیون تیراندازی گفت: به صورت کلی می‌گویم، نمی‌دانم چرا هم قبل از برجام و هم بعد از برجام مشکل داریم و با وجود افزایش حجم و قیمت نفت، مشکلات حل نشده است.                                             […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس فدراسیون تیراندازی گفت: به صورت کلی می‌گویم، نمی‌دانم چرا هم قبل از برجام و هم بعد از برجام مشکل داریم و با وجود افزایش حجم و قیمت نفت، مشکلات حل نشده است.

                                                     اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛سیدمهدی هاشمی در خصوص لغو سفر تیم ملی تیراندازی به فرانسه در موعد مقرر اظهار داشت: متاسفانه مشکلات همیشگی با وجود حرف‌هایی که می‌زنیم و قول‌هایی که می‌دهیم، همچنان وجود دارد و وقتی فرصت‌ها از دست رفت، غبطه گذشته را می‌خوریم. سفر تیم ملی تیراندازی به فرانسه شب گذشته لغو شد و ما همچنان در تلاشیم تا شرایط اعزام را فراهم کنیم. ما تا امروز برای این سفر 2 بار هتل و بلیت رزرو کرده‌ایم و بابت لغو آن خسارت داده‌ایم و باز هم باید خسارت بپردازیم.

وی در ادامه افزود: بخش اصلی مسابقات فرانسه را از دست می‌دهیم ولی حداقل به نیمی از مسابقات می‌رسیم و می‌توانیم اردویی برگزار کنیم. اگر قول وزارت ورزش عملی شود برای امشب هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهیم تا تیم  اعزام شود ولی این راه‌حل مشکل ما نیست و برای چندمین بار است که سفرهای تیراندازی لغو و یا با تاخیر انجام می‌شود. این موضوع تاثیر منفی در آمادگی و روحیه ملی‌پوشان دارد.

رئیس فدراسیون تیراندازی در پاسخ به این سوال که آیا با ادامه این روند می‌توان منتظر عملکرد قابل قبولی از تیراندازان در مسابقات جهانی و المپیک بود، تصریح کرد: مطمئنا با این شرایط ما نتیجه حداکثری نخواهیم گرفت. مسابقات فرانسه مهم‌ترین تورنمنت قبل از المپیک بود و تمام حریفان المپیکی بچه‌ها در آن حضور داشتند و فرصت خوبی بود تا ارزیابی مناسبی از عملکرد ملی‌پوشان داشته باشیم ولی این اتفاق رخ نداد. باید چه کار کنیم؟ ما حتی یک هفته پیش با مسئولان جلسه داشتیم و همه این مسائل را مطرح کردیم اما اتفاقی نیفتاد.

هاشمی با اشاره به تاخیر در پرداخت حقوق سرمربی تیم ملی نیز گفت: بیش از یک سال است که بحث حقوق لازلو سوچک مطرح شده، وقتی در این یک سال شرایط ما اینگونه بوده چه باید بکنیم؟ سرمربی تیم بیش از یک میلیارد یا 400 هزار دلار طلبکار است، البته خود لازلو مربی خوبی است و تیم ایران را دوست دارد. ملی‌پوشان نیز به این سرمربی وابسته هستند. فدراسیون هم تلاش کرده تا اعتماد او را جلب کند و می‌داند که با همه مشکلات فدراسیون در تلاش هست تا حقوق وی را تامین کند.

وی تاکید کرد: با وجود همه بی‌مهری‌ها کارها در تیراندازی دنبال می‌شود. اگر در رشته دیگری این اتفاق‌ها افتاده بود، مطمئنا بچه‌ها و مربیان قهر می‌کردند ولی حجب و حیا و اخلاق خوب ملی‌پوشان باعث شده تا کارها پیش برود. امیدواریم این بدهی‌ها پرداخت شود و از خجالت مردم و طلبکاران در آییم.

رئیس فدراسیون تیراندازی در پایان یادآور شد: خارج از موضوع ورزش می‌گویم ما پیش از این با مشکلات روبه‌رو بودیم، هم قبل از برجام و هم بعد از برجام. هم تولید نفت از یک میلیون بشکه به 2 میلیون رسیده و هم حجم تولیدات افزایش یافته و هم قیمت نفت زیاد شده ولی نمی‌دانم چرا باز هم مشکل داریم. این موضوعات برای من بسیار جالب است و نمی‌دانم چرا مشکلات حل نمی‌شود.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه