رفتن به بالا
  • Sunday - 12 June 2016 - 08:49
  • کد خبر : ۳۸۶۶۹
13950319000499_PhotoA

لینک کوتاه:
فضائلی ؛

پشتیبانی آمریکا از جریان سازشکار داخلی برای ایجاد تشکیک در مکتب امام(ره)

تحلیل‌گر مسائل سیاسی با اشاره به اهمیت بُعد استکبارستیزی و نفی سلطه در مکتب امام(ره) گفت: سندسازی اخیر بی‌بی‌سی پشتیبانی از جریانی است که دنبال تعامل با آمریکا است.                                                     […]

به گزارش هزار نیوز ؛

تحلیل‌گر مسائل سیاسی با اشاره به اهمیت بُعد استکبارستیزی و نفی سلطه در مکتب امام(ره) گفت: سندسازی اخیر بی‌بی‌سی پشتیبانی از جریانی است که دنبال تعامل با آمریکا است.

                                                    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛مهدی فضائلی کارشناس و تحلیل‌گر مسائل سیاسی با اشاره به سندسازی بی‌بی سی‌ علیه شخصیت امام(ره) اظهار داشت: این پروژه طراحی مشترک سازمان سیا و سازمان اطلاعاتی انگلستان است که بی‌بی‌سی آن را رسانه‌ای و اجرا می‌کند.

وی افزود: اینکه چنین سندی ساخته و منتشر می‌شود و سازمان سیا نیز هیچ عکس‌العملی در قبال آن نشان نمی‌دهد، مؤید این است که یک هماهنگی بین این 2 سازمان اطلاعاتی وجود دارد.

فضائلی با تاکید بر اهمیت بُعد استکبارستیزی و سازش‌ناپذیری با نظام سلطه در مکتب امام (ره) گفت: این اصل در مکتب امام(ره) به قدری مهم است که بعد از گذشت 37 سال از پیروزی انقلاب، می‌خواهند با چنین سندسازی‌هایی این بعد از شخصیت امام (ره) را دچار شبهه و تردید کنند.

کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: آمریکایی‌ها جریانی را در راستای مذاکرات هسته‌ای، برجام و پسابرجام طراحی کرده بودند که عادی‌سازی روابط بین ایران و آمریکا، یکی از اهداف مهم آن جریان بود ولی پروژه آنها در این مرحله به دست‌اندازهایی افتاده و طراحی‌‌هایشان با موانعی روبرو شده است.

وی ادامه داد: عادی سازی روابط ایران و آمریکا به سبب انتفاعی که غرب از آن دارد برای آمریکایی‌ها مهم است و از این رو اقدام اخیر بی‌بی‌سی نوعی پشتیبانی از جریانی بود که دنبال تعامل با آمریکا است.

فضائلی با بیان اینکه جریانی در داخل کشور نسبت به سازش با آمریکا گام‌هایی برداشته‌اند؛ گفت: بی‌بی‌سی می‌خواهد با این سندسازی طرح خود را با تشکیک در شخصیت حضرت امام(ره) به عنوان نماد مبارزه با آمریکا دنبال کرده و از این طریق از جریان داخلی حامی سازش با آمریکا پشتیبانی کند.

فضائلی در خاتمه با اشاره به شکست پروژه رسانه‌ای بنگاه سخن پراکنی انگلستان اظهار داشت: این تیر بی‌بی‌سی به سنگ خورد و حتی افرادی چون گری‌سیک نیز به اینکه نمی‌توان به شخصیت حضرت امام خدشه‌ای وارد کرد، اذعان کردند.

انتهای پیام/منبع:فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه