رفتن به بالا
  • Wednesday - 1 June 2016 - 11:59
  • کد خبر : ۳۷۹۵۵
139402281023263705321294

لینک کوتاه:
پیکر مطهر ۵۵ شهید دفاع مقدس به کشور بازگشت

پیکر مطهر ۵۵ شهید دفاع مقدس به کشور بازگشت/ انتقال پیکر شهدا به معراج شهداء اهواز

پیکرهای پاک و مطهر ۵۵ شهید دوران دفاع مقدس صبح امروز از مرز شلمچه به خاک کشور بازگشت.                                                  اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزارنیوز؛ پیکرهای مطهر 55 […]

به گزارش هزار نیوز ؛

پیکرهای پاک و مطهر ۵۵ شهید دوران دفاع مقدس صبح امروز از مرز شلمچه به خاک کشور بازگشت.

                                                 اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛ پیکرهای مطهر 55 شهید دوران دفاع مقدس که در 2 هفته اخیر در مناطق عملیاتی کشف شده‌اند با استقبال گسترده مردم و مسئولان از مرز شلمچه به کشور بازگشت.

پیکر مطهر این شهدای والامقام در مناطق عملیاتی همچون فاو، ام‌الرصاص، غرب اروند، شلمچه، زید، کتیبان، مجنون، شرق دجله و زبیدات از سوی کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح کشف شده است.

آئین استقبال از پیکرهای مطهر این شهدای والامقام صبح امروز در مرز شلمچه  با حضور مسئولان لشکری و کشوری و مردم ولایتمدار خوزستان برگزار شد.

مراسم استقبال از شهدا توسط سپاه حضرت ولی‌عصرعصر (عج) استان خوزستان با حضور مردم شهرهای شریف خرمشهر و آبادان برگزار شد که پس از استقبال به معراج شهدای اهواز منتقل می‌شوند و سپس برای شناسایی به ستاد معراج شهدای تهران انتقال می‌یابند

این شهدای والامقام در عملیات‌های رمضان، محرم، خیبر، بدر، والفجر 8، کربلای 4 و تک‌های دشمن در مناطق فاو، شلمچه و زبیدات به شهادت رسیدند و پیکر مطهرشان پس از سال‌ها به میهن اسلامی بازگشت.

در این مراسم، علاوه بر مردم، سردار سید محمد باقرزاده فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح و سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه ولی‌عصر (عج) خوزستان نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه