رفتن به بالا
  • Wednesday - 22 June 2016 - 12:30
  • کد خبر : ۳۹۶۶۰
139504021133534587971224

لینک کوتاه:
نماینده سبزوار/

کارخانه فولاد جوین سبزوار پس از ۸سال سرمایه‌گذاری تعطیل شد/ دولت از کمک ۱۵میلیاردی دریغ کرد

نماینده مردم سبزوار با بیان اینکه کارخانه فولاد جوین سبزوار بعد از ۸سال سرمایه‌گذاری تعطیل شده است، گفت: این واحد تولیدی دو هفته گذشته آزمونی را برای جذب ۱۵۰ نفر نیرو برگزار کرده بود اما در چند روز گذشته به‌دلیل مشکلات مالی تعطیل اجباری شد.                     […]

به گزارش هزار نیوز ؛

نماینده مردم سبزوار با بیان اینکه کارخانه فولاد جوین سبزوار بعد از ۸سال سرمایه‌گذاری تعطیل شده است، گفت: این واحد تولیدی دو هفته گذشته آزمونی را برای جذب ۱۵۰ نفر نیرو برگزار کرده بود اما در چند روز گذشته به‌دلیل مشکلات مالی تعطیل اجباری شد.

                                                     اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛حسین مقصودی با اشاره به اینکه اکثر واحدهای تولیدی سبزوار خاموش و یا نیمه‌تعطیل هستند، اظهار داشت: قرار بود بعد از تأکیدات مقام معظم رهبری در حمایت از تولید داخلی و اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دولت تصمیمات لازم را برای کمک به واحدهای تولیدی انجام دهد اما در حال حاضر متأسفانه هر روز شاهد تعطیلی کارخانه‌های تولیدی در استان‌های مختلف هستیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر کارخانه فولاد جوین سبزوار بعد از 8سال سرمایه گذاری تعطیل شده است، گفت: نکته قابل اهمیت این است که این واحد تولیدی دو هفته گذشته آزمونی را برای جذب 150 نفر نیرو برگزار کرده بود اما در چند روز گذشته به‌دلیل مشکلات مالی کارخانه را تعطیل کرده و کارگران را به مرخصی اجباری فرستاده‌اند.

این نماینده مجلس تصریح کرد: 75 درصد پروژه این کارخانه تکمیل شده و فقط درصد اندکی برای راه‌اندازی پروژه زمان لازم بود اما مدیرعامل این کارخانه با نامه‌نگاری‌ای که با بنده داشته است اعلام کرد که دولت قرار بود 15 میلیارد تومان نقدینگی در اختیار این واحد تولیدی برای تکمیل پروژه ارائه کند اما متأسفانه به‌دلیل عدم تزریق نقدینگی این کارخانه ملزم به تعطیلی اجباری شده است.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه