رفتن به بالا
  • Monday - 13 June 2016 - 11:20
  • کد خبر : ۳۸۹۱۹
773950

لینک کوتاه:
شهرام عبدلی/

کاری وجود ندارد که به بازیگران پیشنهاد شود/ برخی آماتورها برای دیده شدن هزینه بازی را هم پرداخت می‌کنند

شهرام عبدلی گفت: متاسفانه در فضای امروز سینمای ایران شاهد اتفاقات ناخوشایندی هستیم. برخی بازیگران غیر حرفه ای که توسط اسپانسران معرفی می‌شنود، برای دیده شدن هزینه بازی در فیلم را پرداخت می‌کنند.                                             […]

به گزارش هزار نیوز ؛

شهرام عبدلی گفت: متاسفانه در فضای امروز سینمای ایران شاهد اتفاقات ناخوشایندی هستیم. برخی بازیگران غیر حرفه ای که توسط اسپانسران معرفی می‌شنود، برای دیده شدن هزینه بازی در فیلم را پرداخت می‌کنند.

                                                        اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛شهرام عبدلی متولد اردیبهشت ماه ۱۳۵۵، متاهل و فارغ التحصیل رشته ادبیات است. از نوجوانی کار تئاتر را آغاز کرده و  کمتر فعالیت سینمایی انجام داده و بیشتر به فعالیتهای تلویزیونی و تئاتر پرداخته است.

 از فعالیتهای هنری اش عبارتند از : فیلم های دختری در قفس , قصه دلها , مسیر آسمان , این هفت نفر و مجموعه های خط قرمز , شاید برای شما هم اتفاق بیفتد , رستگاران، فاصله ها،  تا رهایی.

این روزها نیز با سریال معمای شاه مهمان خانه های مردم ایران اسلامی است. موضوع کم کاری بازیگران در تلویزیون و سینما ما را بر آن داشت تا با وی گپی کوتاهی بزنیم تا ببینیم دیدگاه شهرام عبدلی در مورد این روزهای سینما و تلویزیون ایران چیست.

شهرام عبدلی بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه چند وقتی است روزهای خوبی را در تلویزیون شاهد نیستیم، اظهار داشت: این روند در حال گذار است و امیدوارم این وضعیت بهتر شود.

وی با بیان اینکه در طول این مدت تولیدات از بین رفت، افزود: خصوصی شدن سریال ها و از بین رفتن تولیدات تاثیر نامطلوبی را بر جامعه تلویزیونی کشور وارد کرده است.

این بازیگر سینما بیان داشت: متاسفانه در فضای امروز سینمای ایران شاهد اتفاقات ناخوشایندی هستیم. برخی بازیگران غیر حرفه ای که توسط اسپانسران معرفی می‌شنود، برای دیده شدن هزینه بازی در فیلم را پرداخت می‌کنند.

عبدلی با اشاره به اینکه همه این مسائل به افتصاد برمی گردد، بیان داشت: وقتی فیلم توجیه مالی ندارد تهیه کننده برای تامین منابع خود دست به چنین اقداماتی می‌زند.

وی در ادامه تصریح کرد: در این چند سال اخیر دو سه کار آنهم توسط افراد مشخصی تولید شده که طبیعی است وقتی کاری نباشد نقشی هم به ما پیشنهاد نمی‌شود.

وی با بیان اینکه در پذیرش فیلم نامه نگاه به تجربه نویسنده اثر مهم است، گفت: قطعا فیلم نامه های قوی که پشتوانه تجریه را به دنبال خود دارند نگاه هر بازیگر را به خود جلب خواهد کرد.

انتهای پیام/منبع:دانا

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه