رفتن به بالا
  • Thursday - 9 June 2016 - 09:15
  • کد خبر : ۳۸۴۴۵
139503111603449227810864

لینک کوتاه:
کمیسر اقتصادی اروپا:

کار کردن با ترامپ برای اتحادیه اروپا بی نهایت دشوار خواهد بود

کمیسر اقتصادی اتحادیه اروپا گفت: این مساله برای اتحادیه اروپا بسیار سخت و دشوار خواهد بود که بخواهد با دونالد ترامپ همکاری کند.                                                    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال […]

به گزارش هزار نیوز ؛

کمیسر اقتصادی اتحادیه اروپا گفت: این مساله برای اتحادیه اروپا بسیار سخت و دشوار خواهد بود که بخواهد با دونالد ترامپ همکاری کند.

                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛ پیر موسکویچی کمیسر اقتصادی اتحادیه اروپا روز چهارشنبه در سخنانی گفت: اگر دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر آمریکا به پیروزی برسد، برای اتحادیه اروپا کاملا دشوار خواهد بود که بخواهد با وی کار کند.

وی در ادامه تصریح کرد: گرچه اتحادیه اروپا موضع رسمی درباره حمایت از ترامپ یا کلینتون اتخاذ نکرده است ولی کاش می شد از ریاست جمهوری ترامپ جلوگیری کرد.

موسکویچی گفت: زمانی که ترامپ را می بینم، به صورت یک فرد پوپولیست نگاه می کنم و کلماتی را می بینم که از سوی اعضای حزب جمهوریخواه آمریکا نیز با انتقاد روبرو می شود.

وزیر دارایی سابق فرانسه اظهار داشت: با ترامپ من شاهد اظهارات ضد اروپایی هستم و اظهاراتی حمایت گرایانه را می شنوم. این واقعا سخت است که با دولت ترامپ همکاری کنیم. امیدوارم بتوانیم جلوی ترامپ را به عنوان یک رهبر سیاسی بگیریم.

موسکویچی در عین حال گفت: اگر ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده شود، وی این مشروعیت را خواهد داشت و ما مجبور به همکاری با وی خواهیم بود.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه