رفتن به بالا
  • Monday - 20 June 2016 - 09:02
  • کد خبر : ۳۹۴۸۲
139209141507557341676494

لینک کوتاه:
«طرح سازش عربی»

کری و نتانیاهو با محور «طرح سازش عربی» دیدار می‌کنند

وزیر خارجه آمریکا و نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، طی هفته جاری در یک کشور اروپایی برای بررسی طرح سازش عربی ملاقات می‌کنند.                                                    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به […]

به گزارش هزار نیوز ؛

وزیر خارجه آمریکا و نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، طی هفته جاری در یک کشور اروپایی برای بررسی طرح سازش عربی ملاقات می‌کنند.

                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛«بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و «جان کری» وزیر خارجه آمریکا طی هفته جاری برای بررسی راه‌های احیای تلاش‌ها در روند سازش بین فلسطینیان و اسرائیلی‌ها، دیدار خواهند کرد.

کانال دوم تلویزیون اسرائیل، عصر یکشنبه با اعلام این خبر، گزارش داد این دیدار در پایتخت یک کشور اروپایی انجام خواهد شد. این منبع به تاریخ دقیق آن اشاره نکرده است.

گزارش کانال دوم تلویزیون اسرائیل حاکی است که نتانیاهو به کری ابلاغ خواهد کرد که وی از تلاش‌های احتمالی به رهبری مصر برای احیای مذاکرات حمایت می‌کند ولی رویکرد بین‌المللی، که فرانسه آن را پیش می‌برد، مورد تایید وی نیست.

گفتنی است پاریس، اوایل ماه جاری کنفرانسی با مشارکت 26 تا 28 کشور از جمله 4 کشور عربی (مصر، اردن، عربستان سعودی و مراکش)  و 3 نهاد بین‌المللی (اتحادیه عرب، سازمان ملل متحد و اتحادیه اروپا) ترتیب داد. مشارکت کنندگان در این کنفرانس طرح فرانسه برای برگزاری نشستی جهانی به منظور حل و فصل منازعه فلسطینیان و اسرائیلی‌ها را بررسی کردند.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه