رفتن به بالا
  • Sunday - 19 June 2016 - 12:45
  • کد خبر : ۳۹۴۴۸
139405291151044845913964

لینک کوتاه:
دادستان عمومی و انقلاب کرمان:

کشف و توقیف بیش از ۵ تن محصول فاسد و مشکوک از کارخانه پگاه کرمان/بخشی از کارخانه پلمب شد

دادستان عمومی و انقلاب کرمان از پلمب بخش‌هایی از کارخانه شیر پگاه کرمان خبر داد و گفت: با توجه به برآورد نماینده دانشگاه علوم پزشکی بیش از پنج تن محصول بسته‌بندی شده فاسد و مشکوک از این مجموعه کشف و توقیف شده است.                         […]

به گزارش هزار نیوز ؛

دادستان عمومی و انقلاب کرمان از پلمب بخش‌هایی از کارخانه شیر پگاه کرمان خبر داد و گفت: با توجه به برآورد نماینده دانشگاه علوم پزشکی بیش از پنج تن محصول بسته‌بندی شده فاسد و مشکوک از این مجموعه کشف و توقیف شده است.

                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛دادخدا سالاری اظهار داشت: میزان توزیع محصولات فاسد و مشکوک در انبارهای مختلف مشخص نیست و بررسی‌های لازم در این زمینه در دست انجام است.

وی افزود: پس از شکایت یکی از شهروندان، کارخانه شیر پگاه از سوی هیات عالی امنیت قضایی و بهداشتی دادسرای عمومی و انقلاب کرمان به ریاست معاون دادستان با همراهی نماینده دانشگاه علوم پزشکی کرمان و پلیس اماکن مورد بازدید قرار گرفت.

دادستان عمومی و انقلاب کرمان گفت: در حال حاضر به جز خط تولید شیر و سردخانه پنیر که برای جمع‌آوری روزانه شیر لازم است، مابقی اماکن پلمب شده است.

سالاری افزود: واحدهای پلمب شده این کارخانه در اختیار دانشگاه علوم پزشکی کرمان قرار گرفته تا پس از کارشناسی‌های لازم و انجام آزمایش‌های مورد نیاز، گزارش دقیق و قطعی در این باره ارائه شود.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا معاون کارخانه و ویزیتوری که اقدام به توزیع شیر فاسد در بازار می‌کرد برای اخذ اظهارات به پلیس احضار شده‌اند و تحقیقات لازم در این زمینه انجام شده است.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه